ev temiri

Sabunçu rayonunda 2 otaqlı Həyət evi Satılır, 80 m²

Elan nömrəsi: 744840
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
80 m²
Qiymət
45 000 Azn
562 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsi
Sabunçu rayon Maştağa qəsəbəsi
Ümumi məlumat
Əmlak: Həyət Evi
Ünvan: Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, Maştağa-Buzovna şossesində, Saboil yanacaq doldurma məntəqəsinin yaxınlığında, Əsas magistral yoldan 450 metr aralı məsafədə.
Sot: 1.5 sot
Otaq sayı: 2
Ümumi tikili sahəsi: 80 kv/m.
Həyət Evi Satılır. Yerdən 4 daş kürsülüdür. Ev: Dəhliz, qonaq otaqı, yataq otaqı, mətbəx və sanitar qovşağından ibarərdir. Kombi xəttləri çəkilib. Qaz, Su, İşıq, İnternet xəttləri var və daimidir.
Sənəd: Bələdiyyə.
Qiymət: 45.000 Azn.
Real alıcı ilə qiymətdə razılaşmaq olar.
Elanın nömrəsi: A-00440
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 18.03.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Suraxanı rayonu , Hövsan qəs., 5 otaq

Suraxanı rayonu , Hövsan qəs., 5 otaq

Hövsan qəsəbəsində, mərkəzdə 4 yol deyilen ərazidə, 1 sotun içində, 2 mərtəbəli 5 otaqlı həyət evi Satılır. Evin kvadratı 100 kv. Bütün kommunallari var. Sənədi bələdiyyə. Real alıcı üçün qiymətdə Endirim olacaq

95 000 Azn
Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 4 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 4 otaq

Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, 293 nömrəli məktəbə yaxın yerdə yerləşən 3 sot torpaq sahəsi üzərində inşa edilmiş 1 mərtəbəli tam təmirli 4 otaqlı həyət evi satılır. Ümumi tikili sahəsi 110 kv.m olan ev dəhliz,

80 000 Azn
Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 4 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 4 otaq

Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, Kanal marketə yaxın yerdə yerləşən 2.2 sot torpaq sahəsi üzərində inşa edilmiş 1 mərtəbəli tam təmirli 4 otaqlı həyət evi satılır. Ümumi tikili sahəsi 120 kv.m olan ev dəhliz, qonaq