ev temiri

Sabunçu rayonunda 4 otaqlı Həyət evi Satılır, 110 m²

Elan nömrəsi: 749299
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
110 m²
Qiymət
67 000 Azn
609 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsi
Sabunçu rayon Maştağa qəsəbəsi
Ümumi məlumat
Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, Savalan yaşayış massivi, 197 nömrəli marşrut xəttinin yolunda, 5 sot torpaq sahəsi üzərində inşa edilmiş, 4 otaq, ümumi tikili sahəsi 110 kv/m olan Həyət Evi Satılır. Ev şəxsi tikilidir, tam təmirlidir, qoşa daşla tikilib, yaşayışlı evdir, istilik sistemi kombi, bütün kamunal xəttlər var. Sənəd: İcra Sərəncamı. Qiymət: 67.000 Azn. Real alıcı ilə yerində danışıq olunacaq. Kod- C. 44
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
sebnem (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 21.04.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Sabunçu rayonu , Yeni Ramana qəs., 6 otaq

Sabunçu rayonu , Yeni Ramana qəs., 6 otaq

Yeni Ramana, Əsas yolun düz kənarı, Qəbələ restoranı ilə üzbə-üz, 2.5 sotda - 6 otaqlı - 180 kv tam təmirli həyət evi. Mərtəbə arası monalitdir, 3 yerdən kəmər atılıb. Məktəb və bağça evə yaxındır. Araz və Pətək market

147 000 Azn
Suraxanı rayonu , Hövsan qəs., 4 otaq

Suraxanı rayonu , Hövsan qəs., 4 otaq

Hovsanda Levenginin Oba Marketin Al Marketin 212 210 Nomreli Marsurutdarin Dayanacagna 4 Deyqeliy Mesafede 2.5 Sotun icinde 14 Das Kursulu Sexsi Titilmis Beton Fundametli Kurqom Qosa Dasla Tikilmis Temirli 4 Otaq Ev

130 000 Azn
Qaradağ rayonu , Puta qəs., 4 otaq

Qaradağ rayonu , Puta qəs., 4 otaq

TƏCİLİ SATILIR Qaradağ rayonu Puta qəsəbəsi. Puta qəsəbəsinin düz girəcəyində. Həyətyanı sahəsi 3.75 sot. Evin ümumi kvadratı 135. Otaq sayı 4 və hamam tolət evin içərisində var. Həyətdədə gözəl meyvə ağacları