ev temiri

Sabunçu rayonunda 3 otaqlı Həyət evi Satılır, 100 m²

Elan nömrəsi: 697406
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
100 m²
Qiymət
79 000 Azn
790 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsi
Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi
Ümumi məlumat
Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, Savalan yaşayış massivi, marşrut xəttindən 200-250 metr aralı məsafədə yerləşən, 2.1 sot torpaq sahəsinin üzərində tikilmiş, ümumi tikili sahəsi 100 kv/metr olan, 3 otaqlı Həyət Evi Satılır. Yerdən 5 daş kürsülüdür. Ev: Dəhliz, Qonaq otaqı, 2 yataq otaqı, mətbəx və sanitar qovşağından ibarətdir. Qaz, Su, İşıq xəttləri var və daimidir.İstilik sistemi kombidir. Əşyaların bəziləri qalacaq.Sənəd: Kupça (Çıxarış) Qiymət: 79.000 AZN. Real alıcıya endirim olacaq
Kod: V-0098
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Rəşad (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 24.07.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 4 otaq

Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 4 otaq

Sabunçu rayonu Zabrat-Məhəmmədi yolu üstündə yerləşən 2 sot torpaq sahəsində tikilmiş 100 kv.m sahəli 4 otaqlı həyət evi satışa təqdim olunur. Ev avtobus dayanacaqlarına və sürət qatarı stansiyasına yaxın məsafədə

115 000 Azn
Xəzər rayonu , Şüvəlan qəs., 4 otaq

Xəzər rayonu , Şüvəlan qəs., 4 otaq

Xəzər rayonu Şüvəlan qesebesi 4.5 sot torpaq sahəsində insa edilmis 1 mertebeli bag evi satilir. Umumi sahəsi 150 kvm olan bu bag evin 4 otagi var.holl, 1 zal, .metbext , 3 yataq otağı, 2 sanitar qovşağı mövcuddur.

245 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 4 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 4 otaq

36 500 Manata 4 Otaqlı 100 Kv 1, 5 Sot Torpaqda Tıkılmıs Temırlı Tam Yasayıs Olan Heyet Evı Satılır.Ev Bakı Sumqayıt Yoluna 10- Deq Mesafededır.Masazırda KELBECER Mektebıne Yaxındır.Butun SAYQACLARI Var.Makler Evı Deyıl