ev temiri

Sabunçu rayonunda 2 otaqlı Həyət evi Satılır, 60 m²

Elan nömrəsi: 740688
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
60 m²
Qiymət
28 000 Azn
466 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsi
Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi
Ümumi məlumat
Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, Maştağa-Buzovna yolu. Saboil yanacaq məntəqəsinin yaxınlığı, əsas yoldan 150 metr məsafədə yerləşən, 2.5 sot torpaq sahəsi üzərində tikilmiş, ümumi tikili sahəsi 60 kv/metr olan, 2 otaqlı Təmirli Həyət Evi Satılır. Heyetde əlavə 2 otaqlı yari tikilide var. Kommunal xətləri var və daimidir. Sənəd: Köhnə Bələdiyyə. Qiymət: 28.000 AZN. Real alıcıya endirim olacaq.
Elan kodu: N-00125
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Namiq (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 14.02.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 6 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 6 otaq

K472. Super təmirli Villa Biləcəri Deyska yolu yola 150 meyit 3 sotda 6 otaq 3 mərtəbəli yola yaxın olan ev təcli satlır qiymətdə razılaşmaq olar isdənlən vaxt baxmaq olar ciraq əmlak kanalına abunə olun bütün vidyalar

255 000 Azn
Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 2 otaq

TƏCİLİ SATILIR! FÜRSƏTİ QAÇIRTMAYIN! KUPÇALI! Suraxanı Rayonu, Yeni Günəşli D Massivində, Ümumi Sahəsi 70kv/m olan, 10 Mərtəbəli Binanın 7-ci Mərtəbəsində, 2 Otaqlı Mənzil Satışdadır! Qaz, Su, İşıq daimidir. Su

142 000 Azn
Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 2 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 2 otaq

Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsində Tavayligda pajarninin yaxınlığında 1.8 sotun içində 2 otaqli 70 kvadrat metrlik orta təmirli həyət evi.Evin qazi, suyu, işiqi var. Evin sənəti paket Kupcadir (CİXARİŞ).Real aliciya ev