ev temiri

Sabunçu rayonunda 4 otaqlı Həyət evi Satılır, 130 m²

Elan nömrəsi: 750237
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
130 m²
Qiymət
95 000 Azn
730 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsi
Savalan qəs
Ümumi məlumat
Sabunçu rayonu.Savalan qəs. Məktəbə, İAŞƏ obyektlərinə yaxin 2.5 sot torpaq sahəsində, kürsülü həyət evi satilir.Fundamenti beton qoşa daşla tikilib.Əla təmirlidir.Ev 4 otaq 130 kvadratdan ibarətdir.Qazi, işiği, suyu daimidir. Kombi sistemi çəkilib.Zirzəmisinə rahat girmək olur.Mətbəxdən terasa çixişi var.Təmir tamamlama işləri qalib.Sənəd paket kupça.Qiyməti 95.000 Azn.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Ifrat (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 29.04.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

masazirda ayxan markete yaxin 1 sotda 3 otaq temirli tam şeraitli yeni ev satilir senet kupca heyeti var

62 000 Azn
Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 3 otaq

Abşeron r-n. Məmmədli qəs.yola 200 metr məsafədə 1.5 sot torpaq sahəsində, 8 daş kürsüdə inşa olmuş, fundamentli, qoşa daşla tikilimiş , əla təmirli 3 otaq 80 kvadratda olan həyət evi satilir. Qazi, işiği, suyu daimidir

65 000 Azn
Yasamal rayonu , Nizami m., 4 otaq

Yasamal rayonu , Nizami m., 4 otaq

Salam əleykum. Güclü Zəlzələlər Görmüş Möhkəm və Dayaniqli Arxitekturnu Binadan Mənzil Almaq İstəyənlər Fürsəti Qaçırmayın Nizami metrosuna ayaqla 2 dəq, Arxitektur binada 7/6-ci mərtəbəsində yerləşən, yelçəkən 200kv

498 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

Bilececeri qesebesi DSK yolu 2 otaq 60 kvm 1 sot Qiymet =59000