ev temiri

Sabunçu rayonunda 8 otaqlı Həyət evi Satılır, 250 m²

Elan nömrəsi: 701389
Əmlakın növü
Otaq sayı
8
Sahə
250 m²
Qiymət
105 000 Azn
420 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsi
savalan yasayis massivi
Ümumi məlumat
Sabunçu rayonu Savalan qəsəbəsində 3 sotda 250kvm.8 otaq tam hazır gir yaşa olan ev təcili olaraq satılır.139 nömrəli marşurut xəttindən 100 metr aralı 28 nömrəli məktəbə yaxindir.
Qiymət 105000AZN
Sənəd Torpağın Çıxarışı Xüsusi Mülkiyyət Fərdi Yaşayış
Real alıcıya qiymətdə endirim olacaq.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
sevda x (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 10.08.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

Bılecerı qesebesı Yahya huseynov kucesı 2 otaq 50 kvm 1 sot Qıymet=50000 AZN

47 999 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 6 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 6 otaq

57 000 Manata 6 Otaqlı 200 Kv 4 - Sot Hasarlı Torpaqda Tıkılmıs Temırlı Yasayıslı Heyet Evlerı Satılr. Bır Heyetde 2 - Eded Evdır.1 - Cı Ev Tam Temırlı Yasayıslı Evdır. 2-Cı Ev Temırsızdır.Evler Masazır Qesebesınde

57 000 Azn
Abşeron rayonu , Saray qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu , Saray qəs., 3 otaq

Çox təcili ! Dəyərindən ucuz ! Saray postuna çatmamış, Bakı Sumqayıt yolundan 250-300metr məsafədə, asfalt küçədə Paket Kupçalı 3sotda 3otağlı təmirli həyət evi satılır. Evin hər bir şəraiti var. 5daş kürsülüdür.

88 000 Azn
Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 5 otaq

Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 5 otaq

Suraxani r-n., Qaracuxur qes. Tatli wiriniyatin yaxinliginda, heyeti 3 sot, 3 mertebeli, sahesi 330 kv.m.olan super temirli, istilik sistemi kombi (isti pol mermer+parket) 5 otagli villa satilir. Evin altinda 3 mawinlig