ev temiri

Binəqədi rayonunda 1 otaqlı Yeni tikili Satılır, 61 m²

Elan nömrəsi: 791435
Əmlakın növü
Otaq sayı
1
Sahə
61 m²
Qiymət
66 000 Azn
1081 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Binəqədi rayonu 7-ci mikrorayon qəsəbəsi Dərnəgül metrosu
sest Tosn Dərnəgül Metrosu Yani
Ümumi məlumat
HAZIR 4% KİRAYƏ MƏNZİL!!. Binəqədi rayonu, Cəfər Xandan küçəsi, 7-ci mikrorayon, Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town Yaşayış Kompleksində yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 7ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 61 kvm olan QANUNİ1 otaqlı mənzil satılır. İstilik sistemi kombidir. Kommunal xətlər daimidir. Bina bütün infrastrukturlara yaxın ərazidə yerləşir. Yeraltı və yerüstü parking sahəsi, 7/24 canlı və kamera mühafizə sistemi, uşaqlar üçün oyun ərazisi kompleksdə mövcuddur.Evd kirayəşin var -700 aznlik.. İlkin ödəniş 66 000 AZN Aylıq ödəniş -954 azn Qalıq müdəti- 22 il 10 ay Rəsmi maaş və ya Veön şərtdir.. ÖTURMƏ AKTİV…… Ofisin xidmət haqqı 2000 AZN təşkil edir.
Vəfa xanım (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0102344XXXnömrəni göstər

Tarix: 23.05.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Nərimanov rayonu , Gənclik m., 3 otaq

Nərimanov rayonu , Gənclik m., 3 otaq

17mertebeli binanin 15 mertebesinde sahesi 135kv kupcada 119, 5 olan 3 otaq yelceken menzil satilir butun ewya ile de satila biler ewyasiz da menzil yerlewir inqilab papanin kusesinin kesiwmesinde yelceken 2 san qovwaq

350 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

ŞOK.ŞOK.ŞOK.Masazırda duz gölünün qarşısında Viktoriya yaşayış kompleksində 1-ci binada təcili olaraq 3 otaqlı , təmirli mənzil satılır.Qaz, işıq, su lift var.Yaxınlığında məktəb baxça, supermarketlər və digər iaşə