ev temiri

Sumqayıt şəhərində 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 75 m²

Elan nömrəsi: 675603
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
75 m²
Qiymət
52 000 Azn
693 Azn/m²
Ünvan:
Sumqayıt şəhəri
Stansiya Sumqayit Qaçqınlar Şəhərciyi
Ümumi məlumat
Ev Stansiya sumqayitda Qaçqinlar Şəhərciyində yerləşir Əlil evidi Sərəncamla verilib təcili əlimyandi satıram.
Ev haqqda qisaca məlumat 2 otaq 2 balkon hamam ayaqyolu quxna umumi 75 kv di satışında hec bir prablem yoxdu.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Mehrab
Sumqayıt şəhəri

Tarix: 27.04.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Sumqayıt ş., Yeni tikili , 2 otaq

Sumqayıt ş., Yeni tikili , 2 otaq

30.000 MANAT İLKİN ! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! Sumqayıt şəhərində, Bağçaşəhərdə 2 OTAQ STUDİO mənzil çıxarılır. 14 mərtəbəli binanın 1-ci mərtəbəsində yerləşir. Ümumi sahəsi 74 kv/m-dir.İşıq, Su, Qaz

30 000 Azn
Sumqayıt ş., Yeni tikili , 3 otaq

Sumqayıt ş., Yeni tikili , 3 otaq

HAZIR 4%-Lİ İPOTEKA.! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR .! Sumqayıt şəhəri, Sülh kuçəsi, Bağça Şəhər YAŞAYIŞ KOMPLEKSİNDƏ inşa edilmiş 8 mərtəbəli yeni tikili binanın 4-cü mərtəbəsində mənzil satılır. Ümumi

85 000 Azn
Sumqayıt ş., Yeni tikili , 2 otaq

Sumqayıt ş., Yeni tikili , 2 otaq

Hazır İPOTEKA mənzil Vatsap aktivdir Rəsmi gəlir və aktiv VÖENİ olan vətəndaşların nəzərinə. Sumqayıt girişi "BağçaŞəhər"-də yerləşən yeni tikili 14 mərtəbəli binanın 10-cu mərtəbəsində ümumi sahəsi 95

41 000 Azn
Sumqayıt ş., Yeni tikili , 2 otaq

Sumqayıt ş., Yeni tikili , 2 otaq

Sumqayıt Bağçaşəhərdə yerləşən yeni tikili 14 mərtəbəli binanın 12-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 78 kv olan, qanuni 2 otaq , tam təmirli mənzil 4 faizli güzəştli ipoteka şərtləri ilə satılır. İstilik sistemi kombidir.