ev temiri

Sumqayıt şəhərində 3 otaqlı Həyət evi / Villa Satılır, 72 m²

Elan nömrəsi: 685367
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
72 m²
Qiymət
50 000 Azn
694 Azn/m²
Ünvan:
Sumqayıt şəhəri
Sumqayıt şəhər, Xəzər bağları
Ümumi məlumat
Sumqayıt şəhər, Xəzər bağları, Al marketdən 250-300 m məsafədə, 1.8 sotda, 3 otaqlı, tam təmirli mənzil satılır. Kombisi, mətbəx mebeli var. Qiymət 50 000 manat.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Vüqar (Bütün Elanları)
Sumqayıt şəhəri

Tarix: 03.06.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Sumqayıt ş., Həyət evi / Villa , 3 otaq

Sumqayıt ş., Həyət evi / Villa , 3 otaq

Dənizdən 300m aralı 6 sot Daimi işıq, su, qaz, internet. Əşyalı və avadanlıqlı. Əlavə-18 ton içməli su hovuzu, kamera QİYMƏTİ RAZILAŞMA YOLU İLƏ

140 000 Azn
Sumqayıt ş., Həyət evi / Villa , 6 otaq

Sumqayıt ş., Həyət evi / Villa , 6 otaq

Sumqayıt, 11 mkr arxası, 3.5 sotda, 2 mərtəbəli, 6 otaqlı həyət evi. Kombi var. Bələdiyyə sənədi ilə. Qiyməti 102000 azn

102 000 Azn
Sumqayıt ş., Həyət evi / Villa , 3 otaq

Sumqayıt ş., Həyət evi / Villa , 3 otaq

Sumqayıt, Xəzər bağları, yoldan 150 m məsafədə, 3 sotda kürsülü, qoşa daş, 100 kV 3 otaqlı təmirli həyət evi. Kombi, mətbəx mebeli var. Şəxsi tikilidir. Qiyməti 64000 AZN Endirim olacaq.

64 000 Azn
Sumqayıt ş., Həyət evi / Villa , 4 otaq

Sumqayıt ş., Həyət evi / Villa , 4 otaq

Həyətyanı torpaq sahəsi və fərdi yaşayış evi - Geniş, daş hasarla əhatələnmiş həyətyanı sahə; iri qapı və ayrıca piyada giriş qapısı - Ev: birmərtəbəli, giriş eyvanı, plastik pəncərələr, dəmir giriş qapısı, dam

30 000 000 Azn
Sumqayıt ş., Həyət evi / Villa , 6 otaq

Sumqayıt ş., Həyət evi / Villa , 6 otaq