ev temiri

Suraxanı rayonunda 2 otaqlı Həyət evi Satılır, 50 m²

Elan nömrəsi: 700419
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
50 m²
Qiymət
49 000 Azn
980 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Suraxanı rayonu Hövsan qəsəbəsi
Suraxanı rayon Hövsan q
Ümumi məlumat
Nəğd 49 000 AZN ödəniş ödəyərək mənzil sahibi olun ÜNVAN: Suraxanı rayon Hövsan qəsəbəsi Yelkən və inturis bağları Oba marketin arxası dayanacağdan 80 metr piyada məsafədə . : 1 Torpaq sahəsi: 1, 2 sot YAŞAYIŞ SAHƏSİ: 50 kv.m OTAQ SAYI: 2otaq TƏMİRİ:Təmirsiz Məhdud sayda sifarişlə! SƏNƏDİ: Həyətyanı Çıxarış (Kupça) Qeyd: Qaz, su, işıq daimidir. . Mənzil infrasturktur cəhətən ən əlverişli yerdə yerləşir. Sənədləşmə notarial qaydada alqı -satqı müqaviləsi əsasında aparılır. Ətraflı elanda qeyd olunan əlaqə nömrəsindən məlumat ala bilərsiniz. (əlavə qeyd hissəli ödəniş var . Sema x
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Sema (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 27.07.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 4 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 4 otaq

Yasamal rayonu, İnşaatçılar metrosuna yaxın 4 otaqlı həyət evi satılır. Evin ümumi sahəsi 180 m²-dir. Həyətdə 2 maşınlıq dayanacaq mövcuddur. Evin tikili hissəsi qoşa daşdan olub, 1 mərtəbəlidir və tam təmirli

570 000 Azn
Abşeron rayonu , Novxanı qəs., 4 otaq

Abşeron rayonu , Novxanı qəs., 4 otaq

Novxanı qəsəbəsində, 3.5 sot torpaq sahəsində yerləşən, 140 m² sahəli, 4 otaqlı həyət evi təcili satılır. Evdə təmir işləri əsasən tamamlanmışdır. Yalnız oboy, laminat və daxili qapılar alıcının öz zövqünə uyğun

123 000 Azn
Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 5 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 5 otaq

KƏND ƏHMƏDLİDƏ 2 MƏRTƏBƏLİ TAM TƏMİRLİ HƏYƏT EVİ SATILIR! Bakı şəhəri Xətai rayonu, Əhmədli metrosunun yaxınlığında, Kənd Əhmədli ərazisində yerləşən tam təmirli və geniş həyət evi satışa təqdim olunur. 1.5 sot torpaq