ev temiri

Suraxanı rayonunda 2 otaqlı Həyət evi Satılır, 48 m²

Elan nömrəsi: 732745
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
48 m²
Qiymət
33 000 Azn
687 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Suraxanı rayonu Əmircan qəsəbəsi
Suraxani Rayonu Əmircan qesebesi Suraxani icra Hakimiyyetinin yaxinliginda
Ümumi məlumat
Suraxanida Icra Hakimiyyetinin yaxinliginda 2 otaqli temirli ev satilir. Ev avtobus dayanacagina mektebe markete yaxindi. Qiymetde cuzi endirim olacaq.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Musa
Bakı şəhəri

Tarix: 07.01.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Xətai rayonu , Köhnə Günəşli qəs., 3 otaq

Xətai rayonu , Köhnə Günəşli qəs., 3 otaq

Köhnə Günəşli qəsəbəsində yerləşən 3 otaqlı, 100 m² sahəsi olan həyət evi satılır. Ev 4 sot torpaq sahəsində yerləşir. Tam təmirlidir, qaz, su və işıq daimidir. İnternet, telefon xətti, PVC pəncərələr və kombi sistemi

260 000 Azn
Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 2 otaq

TƏCİLİ SATILIR! FÜRSƏTİ QAÇIRTMAYIN! KUPÇALI! Suraxanı Rayonu, Yeni Günəşli D Massivində, Ümumi Sahəsi 70kv/m olan, 10 Mərtəbəli Binanın 7-ci Mərtəbəsində, 2 Otaqlı Mənzil Satışdadır! Qaz, Su, İşıq daimidir. Su

142 000 Azn
Abşeron rayonu , Saray qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu , Saray qəs., 3 otaq

Çox təcili ! Dəyərindən ucuz ! Saray postuna çatmamış, Bakı Sumqayıt yolundan 250-300metr məsafədə, asfalt küçədə Paket Kupçalı 3sotda 3otağlı təmirli həyət evi satılır. Evin hər bir şəraiti var. 5daş kürsülüdür.

88 000 Azn
Abşeron rayonu , Mehdiabad qəs., 6 otaq

Abşeron rayonu , Mehdiabad qəs., 6 otaq

Abşeron rayonu Mehdiabad Qesebesinde Mərkəzə yaxın- Prestijli yerdə yerləşən- yol qiraginda- marsurt dayanacağına yaxin yerlesen Kupçali 3 sot sahede tikilen 2 mertebeli 220 kvm 6 otaqli heyet evi Satilir. Mertebe arası