ev temiri

Suraxanı rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 64 m²

Elan nömrəsi: 748975
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
64 m²
Qiymət
128 900 Azn
2014 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Suraxanı rayonu Yeni Günəşli qəsəbəsi
Suraxanı rayonu, Yeni Günəşli qəsəbəsi
Ümumi məlumat
Suraxanı rayonu, Yeni Günəşli qəsəbəsi, D massivində 15 mərtəbəli yeni tikili binanın 12-ci mərtəbəsində ümümi sahəsi 64 kv/m olan qanuni 2 otaqlı mənzil satışa çıxarılıb. Binada Qaz, Su, İşıq daimidir. Binanın 7/24 mühafizə olunan geniş və gözəl həyəti, Yaşlılar üçün skamyalar, Uşaqlar üçün oyun meydançası, Stadion və fərqli atraksionları mövcuddur. İnfrastuktur cəhətdən çox əlverişlidir və yaxınlığında Orta Məktəblər , Uşaq bağçaları, Altında marketi, Apteki mövcuddur. Binanın Qarşısından Xalqlar və Neftçilər mt/s-na gedən marşurut xəttləri keçir və Gələcəkdə açılan Günəşli Metrostansiyasına çox yaxındır.
QİYMƏT – 128 900 AZN.
XİDMƏT HAQQI – 1 %.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 18.04.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Səbail rayonu , Bayıl qəs., 2 otaq

Səbail rayonu , Bayıl qəs., 2 otaq

Kristal Towers.! Bulvar panaromalı.! Tam Təmirli.! Səbail rayonu, Bayıl qəsəbəsi, Bayraq Meydanı yaxınlığında, Neftçi Qurban abbasov küçəsi 32, Kristal Towers yaşayış kompleksi. 3-cü mərtəbə, qanuni 2 otaq, ümumi

390 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 1 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 1 otaq

HAZIR 4% İPOTEKA!. Binəqədi rayonu, Cəfər Xandan küçəsi, 7-ci mikrorayon, Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town Yaşayış Kompleksində yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 4cu mərtəbəsində ümumi sahəsi 51

35 000 Azn
Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 2 otaq