ev temiri

Xəzər rayonunda 5 otaqlı Villa Satılır, 200 m²

Elan nömrəsi: 744943
Əmlakın növü
Otaq sayı
5
Sahə
200 m²
Qiymət
295 000 Azn
1475 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xəzər rayonu Şüvəlan qəsəbəsi
Şüvəlan qesebesi
Ümumi məlumat
Şüvəlan qəsəbəsi, Xəzər rayonu, Mərdəkan qəsəbəsində, ekoloji cəhətdən təmiz ərazidə 2 mərtəbəli bağ evi satılır!
Sənəd: Çıxarış!
Qaz, su (həm dövlət xətti, həm quyu suyu) və işıq daimidir!
Ümumi sahəsi: 200 kv.m.,
İstirahət üçün hər bir şərait var. 6 sot həyətde bağ, basseyn, yay mətbəxi, çoxillik gözəl güllər, Palma ağacları, manqalı və guləfirəngi mövcuddur. Ev 4 yataq, 1 zal, 1 metbex və 2 s/q ibarətdir. İstilik sistemi Kombi (döşəmə qızdırıcı), split-kondisionerlər. KATV, İnternet – Wi-Fi. Bütün lazım olan mebel və məişət texnikasi mövcuddur. Həyətyanı sahə mühafizəsi üçün müşahidə kameraları. Villanın su çəni və su filtirasiya sistemi var.
Avtomobillər üçün dayanacağı var. Darvaza (həyət qapısı) avtomatikdir.
Sənəd : Paket kupça
Qiymət : 295 000 AZN
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 26.04.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 6 otaq

Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 6 otaq

İnvestorlar üçün əla fürsət! Torpaq əsas yoldan cəmi 300 metr məsafədə yerləşir. 5.7 sot sahəyə malik, tam ayrılmış və müstəqil həyəti olan bu əmlak həm yaşayış, həm də yatırım məqsədi üçün olduqca əlverişlidir.

210 000 Azn
Nərimanov rayonu , Montin qəs., 4 otaq

Nərimanov rayonu , Montin qəs., 4 otaq

Продаем частный дом на Монтино. Купчая на дом и на землю. 1 этаж, 4 комнаты , 2 санузла, 2 кухни .Можно сделать место для машины во дворе.96+15 кв м дом 1, 58 сот земля. Место хорошее. Выезд на дорогу .Все условия для