ev temiri

Xəzər rayonunda 4 otaqlı Həyət evi Satılır, 120 m²

Elan nömrəsi: 695503
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
120 m²
Qiymət
128 000 Azn
1066 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xəzər rayonu
xezer r bine qes
Ümumi məlumat
bine qes merkezde 2 sotda 2 mertebe 4 otaq 3 sanuzel ela temirli tamweraitli paket kupcali heyetli ev satilir wekil isteyen lsa gondererem
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
islah (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 15.07.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

masazirda ayxan markete yaxin 1 sotda 3 otaq temirli tam şeraitli yeni ev satilir senet kupca heyeti var

62 000 Azn
Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 4 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 4 otaq

Mektebe poliknikaya yaxindi avtobus ev yanindan kecir ev metbex mebeli qalacaq qiymetde endirim olacaq

65 000 Azn
Suraxanı rayonu , Hövsan qəs., 3 otaq

Suraxanı rayonu , Hövsan qəs., 3 otaq

Hovsan Levenginin Yaxinliginda Qolf Adalarna Ve Diremlede Geden Yolnun Usdunde Oba Adem Ve Al Nazarli Marketlerin Marsurutun Dayanacaginan 2 Deyqeliy Mesafesnde 2.5 icinde 4 Das Kursulu Zirzemili Tam Temirli 3 Otag

69 000 Azn
Nərimanov rayonu , Montin qəs., 4 otaq

Nərimanov rayonu , Montin qəs., 4 otaq

Продаем частный дом на Монтино. Купчая на дом и на землю. 1 этаж, 4 комнаты , 2 санузла, 2 кухни .Можно сделать место для машины во дворе.96+15 кв м дом 1, 58 сот земля. Место хорошее. Выезд на дорогу .Все условия для

260 000 Azn
Abşeron rayonu , Novxanı qəs., 4 otaq

Abşeron rayonu , Novxanı qəs., 4 otaq

Novxanı Sarı qaya bağları Əsas ana yoldan evə 400 metr məsafə Yeni təmir olub / asfalt küçə 160 kv 4 otaq 3 sanuzel Yay/qış mətbəxi Filterli baseyn İsti döşəmə Qaz, işıq, su Kanalizaciya xətti (Şambo