ev temiri

Xəzər rayonunda 5 otaqlı Villa Satılır, 200 m²

Elan nömrəsi: 690656
Əmlakın növü
Otaq sayı
5
Sahə
200 m²
Qiymət
285 000 Azn
1425 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xəzər rayonu Mərdəkan qəsəbəsi
Xəzər rayonu Mərdəkan qəsəbəsi
Ümumi məlumat
●Kupça (Çıxarışı) var. İpotekaya yararlıdı.
●Mərdəkan qəsəbəsi, Santral Elektroniksin arxasi.
●5 sotda 200 kv.m. 5 otaqlı yeni təmirdən çıxmış 2 mertebeli monolit tikili modern Bağ Evi (villa).
●1 zal, 4 yataq otağı, holl, 1 texniki otağ, mətbəx və 3 sanuzeldən ibarətdir.
●Su, qaz, işıq daimidir.
●Tam hazır sanitar qovşaqları.
●Mətbəxi.
●Həyətində yaşıllıq ərazisi, filterli hovuzu.
●manqalxana.
●Bütün sənədləri qaydasındadır.
●Qiyməti 285000 AZN.
●Есть Купча. Подходит под ипотеку.
●200 кв.м на участке 5 соток в поселке Мардакян, в задней части Сантрал Електроникс.
●5-комнатный недавно отремонтированный современный 2-х этажный монолитный Garden House (вилла).
●1 зал, 4 спальни, холл, 1 техническая комната, кухня и 3 санузла.
●Вода, газ, электричество постоянные.
●Полностью отделанная сантехника,
●Kухня.
●Во дворе зеленая зона, бассейн с фильтром.
● Мангал.
●Все документы в порядке.
●Цена 285 000 AZN.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
İdris bəy
Bakı şəhəri

Tarix: 29.06.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Xəzər rayonu , 4 otaq

Xəzər rayonu , 4 otaq

Binə qəsəbəsi Ülvi şadlıq sarayı yolunda tam təmirli həyət evi satılır. Evin ümumi sahəsi 120 kv.mdır və 4 otaqdan ibarətdir. Həyətyani sahə 2.5 sotdur. Evin altında yay mətbəxi, isti polla zal və qaraj var.Qaz, işıq ,

145 000 Azn
Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, Kanal marketə yaxın yerdə yerləşən 1.8 sot torpaq sahəsi üzərində inşa edilmiş 1 mərtəbəli təmirli 3 otaqlı həyət evi satılır. Ümumi tikili sahəsi 60 kv.m olan ev dəhliz, qonaq otağı,