ev temiri

Yasamal rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 112 m²

Elan nömrəsi: 689998
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
112 m²
Qiymət
205 000 Azn
1830 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Yasamal rayonu Yeni Yasamal qəsəbəsi İnşaatçılar metrosu
Yasamal ray. Y.yasamal q. Əsəd Əhmədov küç
Ümumi məlumat
Yasamal rayonu, Yeni Yasamal qəsəbəsi, Əsəd Əhmədov küçəsində, qanuni 3 otaq mənzil satılır. Çıxarışı var. (kupça). 2 Böyük yataq otağı, 1 geniş qonat otağı, böyük mətbəx və 2 sanitar qovşağı mövcuddur. Sanitar qovşağının biri əl damı kimi istifadə olunur. 2 geniş eyvanı var. Hündür, işiqlı və yel çəkəndir. Bina möhkəm və çox keyfiyyətlidir. Mərkəzi istilik sistemi var. Sakit məhəllədir və bina 7/24 kameralarla müşahidə olunur. Avtobus dayanacağı binanın girişində yerləşir.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 22.06.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 1 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 1 otaq

Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış kompleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 8 ci imərtəbəsində sahəsi 51 kv olan 1 otaqlı tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik

41 000 Azn
Nizami rayonu , Qara Qarayev m., 2 otaq

Nizami rayonu , Qara Qarayev m., 2 otaq

Bakı ş., Nizami r., Qara Qarayev metrosunun yaxınlığında, Kristalın inşa etdiyi yeni tikili 17 mərtəbəli binanın 16-cı mərtəbəsində , ümumi sahəsi 53 kv olan, 2 otaq studio mənzil satılır.! Sənədi ÇIXARIŞDIR. İPOTEKAYA

210 000 Azn
Nəsimi rayonu , 28 May m., 3 otaq

Nəsimi rayonu , 28 May m., 3 otaq

Tibb Univerisitetinin yaxınlığında 18 mərtəbəli binanın 14 cü mərtəbəsində 103 kv m sahəsi olan 2 otağdan 3 otağa düzəlmə təmirli əşyalı mənzil satılır. Bina 1 saylı Asan Xidmətə, EGE Hospitala yaxın ərazidə yerləşir