ev temiri

Yasamal rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 56 m²

Elan nömrəsi: 786742
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
56 m²
Qiymət
116 000 Azn
2071 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Yasamal rayonu Yasamal qəsəbəsi İnşaatçılar metrosu
Yasamal rayonu Yeni Yasamal qəsəbəsi İnşaatçılar ms yaxınlığı
Ümumi məlumat
455 MANAT AYLIQ!! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR!
Yasamal rayonu Yeni Yasamal qəsəbəsi İnşaatçılar ms yaxınlığında 2 OTAQLI mənzil satışa çıxarılır. 17 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində yerləşir. Ümumi sahəsi 56 kv/m-dir. İşıq, Su, Qaz daimidir. İstilik sistemi kombidir. Mənzil 7 %-li Premium Bankda dövlət ipotekasındadır. 25 illik götürülüb. Təxminən 23 il qalıb. Sənəd KUPÇALIDIR.
İLKİN ÖDƏNİŞ: 116.000 AZN
QALIQ BORC :51.000 AZN
AYLIQ: 455 AZN ( Sığorta daxil)
MÜDDƏT: 23 İL
XİDMƏT HAQQI: Evin ümumi nağd dəyərinin 1 %-i
Abdulla Bəy (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0102367XXXnömrəni göstər

Tarix: 08.04.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

1283 MANAT AYLIQ! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! ÖTÜRMƏ AKTİVDİR! Binəqədi rayonu, Cəfər Xəndan küçəsi, West Town yaşayış kompleksində QANUNİ 2 otaqlı mənzil satışa çıxarılır. Mənzil yeni tikili 14 mərtəbəli

90 000 Azn
Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 7 otaq

Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 7 otaq

Bakı şəhəri, Qaraçuxur qəsəbəsi 146 nömrəli məktəbin yaxınlığında, Prius servisin yanındakı küçədə yerləşir. • Sahə: 240 m² • Otaq sayı: 7 • Qaraj var • Ev qoşa daşla tikilib • Bütün ara kəsmələr betondur •

185 000 Azn
Səbail rayonu , Badamdar qəs., 2 otaq

Səbail rayonu , Badamdar qəs., 2 otaq