ev temiri

Yasamal rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 47 m²

Elan nömrəsi: 790347
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
47 m²
Qiymət
161 500 Azn
3436 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Yasamal rayonu
Yasamal rayonu,Müstəqillik küçəsi
Ümumi məlumat
KUPÇALI+İPOTEKAYA YARARLI+TƏMİRLİ+ƏŞYALI+2 OTAQLI MƏNZİL DƏYƏRİNDƏN UCUZ QİYMƏTƏ TƏCİLİ SATILIR !

PARK YASAMAL - 2 !

- Yasamal rayonu, Müstəqillik küçəsi
- 2 otaq (studio)
- 10/16 mərtəbə
- 47 kv/m
- sənəd - çıxarış (kupça)
- daimi qaz, su, işıq
- kombi istilik sistemi
- təmirli
- əşyalı
- sürətli lift sistemi, 24/7 mühafizə xidməti, gəzinti meydançaları
- zəngin və əlverişli infrastruktur
- yaxınlıqda məktəb, bağça, supermarketlər və s.
- metrolara və şəhərin müxtəlif nöqtələrinə gedən marşrut xəttləri

Əlavə məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Ofis haqqı 1615 azn təşkil edir.
Şamil Əhmədzadə (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0708140XXXnömrəni göstər

Tarix: 12.05.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 3 otaq

Mehemmedli dairesinde goy qursagi massivinde 3 otaqli, genis kolidorlu 109 kvadrat menzil satilir Bina 342 nomreli tam orta mektebden 500 metr uzaqliqda yerledir Binanin her bir seraiti var Menzil 6 mertebede

170 000 Azn
Nərimanov rayonu , Nəriman Nərimanov m., 3 otaq

Nərimanov rayonu , Nəriman Nərimanov m., 3 otaq

Rahatligin mekani Gold mtk esyali temirden sora yasayis olmaib. 3 otaqli radnoy kompleksin en boyuk eyvanli menzili. Elektronikalar germany. Esyalar markadir. Nomreye zenk catmasa wpda yga bilersiniz

655 000 Azn
Binəqədi rayonu , M.Ə.Rəsulzadə qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , M.Ə.Rəsulzadə qəs., 2 otaq