ev temiri

Yasamal rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 86 m²

Elan nömrəsi: 741311
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
86 m²
Qiymət
284 000 Azn
3302 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Yasamal rayonu Elmlər Akademiyası metrosu
Z.xəlilov-Ə.cəmil küçəsi
Ümumi məlumat
**
Şəhərin ən möhtəşəm binalarından olan bu kompleks Yasamal rayonu, Elmlər Akademiyası metrosuna yaxın, Ə.Cəmil və Z.Xəlilov küçəsində yerləşir. Binada kupça var. İPOTEKAYA YARARLIDIR! 17/10. MƏNZİL 2 OTAQLIDIR. Ümumi sahəsi 86 kv.m. Geniş, hündür tavanlı otaqlar.. səssiz və sürətli liftləri, 3 mərtəbəli yeraltı qarajı… Bina füsünkar görünüşə malikdir, 2 hektar həyat yanı sahəsi, yüksək səviyyədə mühafizə, sakinlərin dincəlməyi üçün park, spa, fitness və s. Sakinlərin rahatlığı və istirahəti üçün təkrarsız görünüşə malik olan bu kompleksdə hər bir şərait yaradılmışdır. Əlavə məlumat üçün --qeyd olunan nömrəylə əlaqə saxlaya bilərsiz. -- --ОДИ Н ИЗ САМЫХ ПРЕСТИЖНЫХ КОМПЛЕКСОВ СТОЛИЦЫ- "RENESSANS PALACE"!!
**
Роскошный жилой комплекс "RENESSANS PALACE" с большим красивым двором расположен в престижном районе Ясамал, на улицах З.Халилова и А.Джамиль, не далеко от метро Эльмляр Академиясы. 2-х комнатная квартира без ремонта-под маяк. В здании имеется купчия. ПОДХОДИТ ПОД ИПОТЕКУ! 17/10. Общая площадь составляет 86 кв.м. Просторные комнаты, высокие потолки, свет, вода постоянно…Территория дома благоустроена, прекрасная инфраструктура и транспортная развязка. Современный жилой комплекс располагает всеми достоинствами элитного жилья. Отличная шума - изоляция. Имеется 3 скоростных, бесшумных лифта из фирмы Митсубиши, 3-х этажный гараж.. Шикарный вид здания. 2 га двора, круглосуточно охраняемый двор. Имеется парк для отдыха жителей, спа, фитнес центы. Есть все условия для удобства жителей. Для безопасности соседей ведется 24/7 видео наблюдение этажа с помощью камер. Респектабельные соседи и элитный контингент. Звоните в любое удобное для Вас время.