ev temiri

Sabunçu rayonunda 4 otaqlı Həyət evi Satılır, 130 m²

Elan nömrəsi: 671937
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
130 m²
Qiymət
75 000 Azn
576 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Zabrat qəsəbəsi
Zabrat qəsəbəsi
Ümumi məlumat
Sabuncu rayonu, Zabrat 2 Seyid marketa yaxin, esas yola yaxin 6 sotda qosa dasla tikilen heyet evi satilir..Ev 7 das kursude tikilib. Umumi sahesi 130 kvadrat 4 otaqdan ibaretdi. Merkezi kanalizasiyasi var. Evin kamerasi var. Evda bezi esyalar qalir. Senet Belediyye. Qiymeti 75.000 azn.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Elesger (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 14.04.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

KREDITLE ilkin odeniw 37 min AZN odemekle avtovagzal metrosundan 35 deqiqelik yolda Masazir qesebesinde dayanacaqa 4-5 deqiqelik mesafede 3 otaqli temirsiz heyete evi sifarisle tikilir. . qowa kubikle tikilir. pvc

37 000 Azn
Xəzər rayonu , 2 otaq

Xəzər rayonu , 2 otaq

Memar Əcəmidə 54 nömrəli məktəb yaxınlığında tam təmirli mənzil kirayə verilir. Mənzilin ümumi sahəsi 90 kv.mdır və 3 otaqdan ibarətdir. Tam əşyalı şəkildə verilir. Təhlükəsiz binadır. Lifti var. 2 ci mərtəbədir.

37 500 Azn
Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 9 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 9 otaq

Ev Sabunçu ray, Maştağa qəsəbəsində yerləşir (Natorusun yaxınlığı) şəxsi yaşayış üçün tikilib. Ev qoşa daş hörülüb 6 sot torpağda 3 mərtəbə 360 kvm-dən ibarətdir 9-otag 1-mətbəx 2-sanuzel Sənədlər paket

190 000 Azn
Səbail rayonu , Bayıl qəs., 1 otaq

Səbail rayonu , Bayıl qəs., 1 otaq

Salam əleykum. Bayil Bazarina yaxin 1 mərtəbəli 1 otaqli ümumi sahəsi 16kv.m olan orta təmirli ev son 28000 manata satılır! Alıb kirayə vermək üçündə uyğundur kirayə dəyəri 250 Azn. Evin su işıq qaz sayğacları var