ev temiri

Yasamal rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 68 m²

Elan nömrəsi: 700317
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
68 m²
Qiymət
207 500 Azn
3051 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Yasamal rayonu Elmlər Akademiyası metrosu
Zahid Xəlilov küçəsi
Ümumi məlumat
- Satış: "Renessans Palace"
- Ünvan: Yasamal rayonu, Elmlər Akademiyası m/s yaxınlığında, Zahid Xəlilov küçəsi.
- Otaq sayı: 2
- Sahəsi: 68 kv.m.
- Mərtəbə: 18/10
- Mərkəzi istilik sistemi
- Sənədi: Çıxarış
- İpotekaya yararlıdır
- Təsvir: Təmirsiz. 24 saat mühafizə olunan böyük qapalı həyəti, video müşahidə, səssiz sürətli "Mistubishi" liftləri, 3 mərtəbəli yeraltı qarajı, uşaq oyun və futbol meydançası və s. Şirkət haqqı 1%.

-- --

- Продажа: "Renessans Palace"
- Адрес: Ясамальский район, недалеко от м/с Эльмляр Академиясы, улица Захид Халилова.
- Кол- во ком: 2
- Площадь: 68 кв.м.
- Этаж: 18/10
- Центральная система отопления
- Документ: Купчая
- Подходит в ипотеку
- Описание: Без ремонта. Большой 24 часа охраняемый закрытый двор, скоростные бесшумные лифты "Mistubishi", 3х этажный подземный гараж, детская игровая и футбольная площадка и т.д. Услуги фирмы 1%.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Nihad (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 05.08.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Masazır qəsəbəsinin elit yaşayış kompleksi olan Yeni Bakı yaşayış kompleksində 9 mərtəbəli binanın 8-ci mərtəbəsində sahəsi 40 kv.m olan kupçalı, ipotekaya yararlı tam əşyalı 2 otaqlı mənzil təcili satılır.Qaz, işıq,

78 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

Masazır qəsəbəsi möhtəşəm duz gölü ilə üzbəüz yerləşən Modern City yaşayış kompleksində 8 mərtəbəli binanın 5-ci mərtəbəsində sahəsi 71 kv.m.olan super təmirli , əşyalı 3 otaqlı bina evi təcili satılır. Bütün otaqların