ev temiri

Nərimanov rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 124 m²

Elan nömrəsi: 785625
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
124 m²
Qiymət
350 000 Azn
2822 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nərimanov rayonu
1 saylı Asan Xidmətin qarşısı
Ümumi məlumat
1 Saylı Asan Xidmətin Yaxınlığında Qanuni 3 otaqlı Kupçalı + İpotekaya Yararlı Mənzil Əşyaları ilə Birlikdə Satılır.

**.
Sənəd: Çıxarış (Kupça).
Otaq: 3 otaq (Qanuni).
Mərtəbə: 13/16.
Sahə: 124 m².
Qaz, su, işıq daimidir.

**
Ünvan: Nərimanov Rayonu, Xan Şuşinski Küçəsi ilə Sabit Rəhman Küçəsinin kəsişməsi, Həsən Əliyev(İnqlab) küçəsinə parallel, 1 Saylı Asan Xidmətin yaxinligi
Shahin (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0708141XXXnömrəni göstər

Tarix: 31.03.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

• Masazır qəsəbəsi, İstiqlaliyyət küçəsi, Yeni Bakı kompleksi • Yeini tikili 9 mərtəbəli bina 2-ci mərtəbə • 70kv 2 otaqlı təmirli mənzil satılır • Kod: N3712 • Kompleksdə qaz su işıq daimidir, lift var. • Mənzil

115 000 Azn
Nərimanov rayonu , Montin qəs., 3 otaq

Nərimanov rayonu , Montin qəs., 3 otaq

Heydər Əliyev Mərkəzinin və Nrimanov metrosunun yaxınlıgında yerləsən Luxe Home Premium Yasayıs Kompleksinə məxsus 14 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində yerləsən 3 otaqlı mənzil satılır. Mənzilin umumi sah. 136, 4 kv.

365 000 Azn
Yasamal rayonu , İnşaatçılar m., 3 otaq

Yasamal rayonu , İnşaatçılar m., 3 otaq

Bina qələbə dairəsi Ziraat bankın arxasında yerləşir.Həmçinin İnşaatçılar metrosuna 3 dəqiqəlik məsafə, ətrafında məktəb, uşaq baxçası, Baku mall və digər ictimai iaşə obyektləri yerləşir. Mənzil tam əşyalı

365 000 Azn