ev temiri

Qaradağ rayonunda 4 otaqlı Yeni tikili Satılır, 140 m²

Elan nömrəsi: 741164
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
140 m²
Qiymət
90 000 Azn
642 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Qaradağ rayonu Lökbatan qəsəbəsi
1ci massiv
Ümumi məlumat
Lökbatanda 233 saylı məktəbə yaxın, 4 otaqlı, 2 Mərtəbəli Həyət evi satılır. 111 nömrəli avtobusun yoluna yaxın yerləşir. Ümumi sahə 4 sotdur. Sənəd Çıxarış(Paket kupça). Təcili satılır deyə qiymət 110 mindən endirilib. Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 18.02.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

38.000 i̇lki̇n ödəni̇ş! 1065 manat ayliq! rəsmi̇ gəli̇r və ya vöen tələb olunur! dərnəgül metrosuna yaxın, cəfər xəndan küç., west town yaşayış kompleksində 2 otaq studio mənzil çıxarılır. 16 mərtəbəli binanın 13-ci

38 000 Azn
Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 2 otaq

Satılır 2 otaqlı yeni tikili 56 m², Qaraçuxur q. Yeni tikili Suraxanı rayonu, Qaraçuxur Qəsəbəsi (Aura Hall şadlıq sarayından 5 dəqiqəlik məsafədə yerləşir Ətraf ərazidə 2 məktəb, uşaq bağçası, poliklinika,

110 000 Azn
Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 3 otaq

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 3 otaq

• EKSKLÜZİV SATIŞ.! ELMLƏR AKADEMİYASI ! • YENİ TƏMİRDƏN ÇIXMIŞ – YAŞAYIŞ OLMAYAN MƏNZİL SATIŞDA ! • Elmlər Akademiyası m/st 5 dəqiqəlik məsafədə Qazlı Kupçalı yaşayış kompleksində 3 otaqlı YENİ TƏMİRDƏN ÇIXMIŞ –

490 000 Azn
Suraxanı rayonu , Suraxanı qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Suraxanı qəs., 2 otaq

Suraxani r-n., Suraxani qes., Bazarin ve Stadionun yaxinliginda Sehreh mtk, 13/3 mertebesinde, sahesi 68 kv.m., 2 s/g., 2 otagli menzil suvagda satilir. Sened-Mugavile. Butun infrastruktur etrafinda . Real muwteriye