ev temiri

Nəsimi rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 174 m²

Elan nömrəsi: 790979
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
174 m²
Qiymət
505 000 Azn
2902 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nəsimi rayonu 28 May metrosu
28may Triumf Palace binasında
Ümumi məlumat
28may Triumf Palace binasında 174kv 18mertebenin 16-ci mertebesi
1 metbex , 3 radnoy otaq , 2 sanuzel , 1 qarderobdan ibaretdir. Dəniz mənzərəlidir..
Skvaznoy ev
Qarshisinda 2 mertebeli mekteb olduqu ucun tikili tikilmeyecek ve her zaman qarshisi bosh qalacaq.
505000 azn ofis haqqı 1%
Dombutik (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0555555XXXnömrəni göstər

Tarix: 18.05.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Nəsimi rayonu , 28 May m., 3 otaq

Nəsimi rayonu , 28 May m., 3 otaq

Diqqet ile oxuyun sona kimi Yalniz real alici narahat etsin Alici ucun xidmet haqqi 1% teşkil edecek Nesimi r-nu 28 May metrosu cixişinda Azadliq pr Yeni tikili bina tam 3 otaq sahesi 155 kv orta temirlidir deyerinen

357 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

KUPCA. Masazirda Qurtuluw 93 yawayiw kompleksinde kompleksin giriwinde 1ci , , AGLAYLI BINADA, , 9 mertebeli liftli binanin 4cu mertebesinde sahesi 92.4kv olan 2 otaqli temirsiz menzil satilir.menzilin 2 aciq eyvani var

112 000 Azn
Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 2 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 2 otaq

Həzi Aslanov Metro çıxışı Yeni Binada 2 otaqlı Mənzil Mebellə birgə satılır. Sənəd= Kupça. 17 Mərtəbənin 16 cı mərtəbəsi. Sahə= 83 kv. Yüksək səviyyədə və son dizaynla təmir olunub. Qiymətin də Endirim olunacaq. Firma

219 000 Azn
Binəqədi rayonu , Dərnəgül m., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Dərnəgül m., 2 otaq

36 000 MİN İLKİN ÖDENİŞ! MÖHTƏŞƏM TƏKLİF! FÜRSƏTİ QAÇIRMAYIN! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! Bakının Ən Prestijli Yaşayış Məkanlarından Biri Olan "West Town" Yaşayış Kompleksində Premium Səviyyədə Təmir