ev temiri

Nəsimi rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 112 m²

Elan nömrəsi: 790585
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
112 m²
Qiymət
448 000 Azn
4000 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nəsimi rayonu 28 May metrosu
28molun yeni çıxışı ilə üz bə ez
Ümumi məlumat
yeni təmirlidi.Yalnız otaq qapıları və laminat qalıb.2sanitar qovşağı var.1ədəd çamaşırxana var.Mənzərəli və işıqlıdı.Balkonu var.Tam boy pəncərələrdi bütün otaqlarda.Dizaynr tərəfindən remont olub.lahiyə veriləcək
Nəzrin
Bakı şəhəri
0506020XXXnömrəni göstər

Tarix: 14.05.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

ƏIA FÜRSƏT!43000 İlkin ödənişlə Dərnəgül metrosuna yaxın! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! ÖTÜRMƏ AKTİVDEYİL! Binəqədi rayonu, Cəfər Xəndan küçəsi, Dərnəgül metrosunun yaxınlığı, West Town Yaşayış kompleksində 2

43 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

HAZIR 4% KIRAYƏ MƏNZİL! Romance Palace la üzbəüz, Qarayev metrosuna yaxın, 16 mərtəbəli binanın 16cı mərtəbəsində, ümumi sahəsi 130 kv olan, qanuni 3 otaq, təmirli mənzil satılır. Lift var. Tam təmirli, geniş və ideal

152 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış kompleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 2 ci mərtəbəsində sahəsi 95 kv olan 3 otaqlı tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik

50 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

38.000 i̇lki̇n ödəni̇ş! 1065 manat ayliq! rəsmi̇ gəli̇r və ya vöen tələb olunur! dərnəgül metrosuna yaxın, cəfər xəndan küç., west town yaşayış kompleksində 2 otaq studio mənzil çıxarılır. 16 mərtəbəli binanın 13-ci