ev temiri

Nəsimi rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 85 m²

Elan nömrəsi: 659636
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
85 m²
Qiymət
139 000 Azn
1635 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nəsimi rayonu Memar Əcəmi metrosu
4 mkr Huseyn Seyidzade
Ümumi məlumat
COX COX TECILI SATILIR!!
Nesimi rayonu 4 mkr Huseyn Seyidzade kucesinde 5 mertebeli binanin 5 mertebesinde 3 otaq SUPER TEMIRLI menzil Satilir
Binanin yaxinliqinda mekteb baxca supermarketler ailevi restoranlar usaq eylence merkezi park ve diger iase obiyektleri yerlesir
QAZ SU ISIQ daimidir
Kpca var
Ofis haqqi 1 %
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 29.02.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 3 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 3 otaq

KUPÇALI+İPOTEKAYA YARARLI+ƏŞYALI+TƏMİRLİ+3 OTAQLI MƏNZİL DƏYƏRİNDƏN UCUZ QİYMƏTƏ TƏCİLİ SATILIR ! MELİSSA PARK YAŞAYIŞ KOMPLEKSİ ! - 20 Yanvar metrosu, Həsən bəy Zərdabi prospekti - 3 otaq (studio) - 7/18 mətrəbə -

223 000 Azn
Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 3 otaq

Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 3 otaq

Qaracuxur qes., Mecidin yaxinliginda, E.Mexbaliyev kuc., 14/14 mertebesinde, (mansard) sahesi 77 kv.m., yaxsi temirli, istilik sistemi kombi 2 duzelme 3 otaga menzil satilir. Senedi-Cixariw. Butun infrastruktur

120 000 Azn
Nəsimi rayonu , 2 otaq

Nəsimi rayonu , 2 otaq

VASITECIYEM XIDMET HAQQI 1%TESKIL EDIR. Nesimi rayonu Suleyman Rehimovla Imran Qasimov kucelerinin kesiwmesinde Rifah yawayiw kompleksinde umumi sahesi 63 kv olan 2 otaqli menzil satilir.Cixarisda 53kv yazilib.Menzil

295 000 Azn
Xətai rayonu , Ağ Şəhər qəs., 3 otaq

Xətai rayonu , Ağ Şəhər qəs., 3 otaq

Ağ Şəhər də LUKS Təmir 3 otağa düzəlmə Mənzil Əşyalı satılır. 19 Mərtəbənin 4 cü mərtəbəsi. Yüksək səviyyədə və Ən Son dizaynla təmir işləri başa çatdırılıb. Sahə= 91 kv. Təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Mebel və Məişət