ev temiri

Xətai rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 123 m²

Elan nömrəsi: 673193
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
123 m²
Qiymət
218 000 Azn
1772 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Xətai metrosu
8 Noyabr Prospekti
Ümumi məlumat
___________ TECILI SATILIR ___________

Blue City Residence Elit yasayis -Kompleksi , Ag Seher, * Noyabr Pr-Blu Mall , Rahat Market , Mc Donalds
✦ Metro Xetai, H.Aslanov
✦ MTK Blu City Resdidence
✦ 3 - otaqlı
✦ Sahəsi 123 m2
✦ Mertebe 4/ 22
✦ Təmirsiz ( pod mayak )
✦ Sənəd _Müqavilə_
✦ Yaxınlıqda Məktəb Bağça 7/24 Supermarketlər var
✦ Binada Yeraltı və Yerüstü Avto Parking Mövcuddur
Ofis xidmet haqqi 1 %
-- --
QEYD: Xətaidə satılan mənzillər #1 otaqli #2 otaqli #3 otaqli # #padmayak #temirsiz #ela temirli #təmirsiz #əla təmirli #yeni Tikili #Blue residence #xetaide evler #xetaide satılan menziller #Xətaidə yeni tikili #bak əyləncə mərkəzini #xətaidə kirayə evlər #xetaide kirayə evler #khatai rent house #rent #khatai #port baku #Evler #evlər #tecili #təcili #satilan menziller #novastroyka #menzil #həzi aslanov #hezi aslanov #mənzil #menzil #menziller #mənzillər #kupçalı #kupçali #rent #ehmedli #əhmədli #building # Аренда #квартира #house #Yeni tikili#ag seher #ağ şəhər #agh sheher #yeni tikili menzil satilir #yeni tikili evler satilir #yeni tikili binada ev satilir #ev satilir yeni tikili #menzil satilir bakida #baki satilir menzil #tecili menzil satilir #2 otaqli menzil satilir #bakıda mənzil satılır #təcili mənzil satılır #ipoteka mənzil satılır #1 otaqlı mənzil satılır #2 otaqlı mənzil satılır #4 otaqlı mənzil satılır
Məqsədimiz Müştərilərimizin Məmnuniyyətidir.
.⁰⁵⁰ ⁴⁵⁰⁶⁰⁵⁰
Daha Ətraflı məlumat üçün Zəng edin