ev temiri

Suraxanı rayonunda 1 otaqlı Yeni tikili Satılır, 58 m²

Elan nömrəsi: 679140
Əmlakın növü
Otaq sayı
1
Sahə
58 m²
Qiymət
78 300 Azn
1350 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Suraxanı rayonu Yeni Günəşli qəsəbəsi
Abbas Fətullayev 111
Ümumi məlumat
Yeni Günəşli, A.Fətullayev küçəsində, yeni tikili 14- mərtəbəli binanın 7- çi mərtəbəsində, 1- otaqlı 58--kvm (2- yə çevrmək olar) təmirsiz ( pod manyak) mənzil satılır.gaz, su, isig var.kupca( çıxarış) var.Bina yol qırağında tikilib, dayanacağa yaxındır.Daxili ipoteka var.Ətravfda məktəb, poliklinika, uşağ baxçası, market, yaxınlığında yeni metro stansiya tikilir.Ətrafli məlumat üçün zəng edin.ofis haggi 1%.
В Йени Гюнашлях, ул.А.Фатуллаев, в новостройке 7/14- этаж продается 1- комнатная квартира 58 квм(можно переделать в 2- комнат) , ( под маяк). свет, вода, газ есть.(Купца -чихариш) есть.Построено у дороги, остановки рядом.есть ипотека от МТК.рядом поликлиника, школа, садик, маркеты.не далеко строящего нового станции метро.подробности по телефону.услуги офиса 1%.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
İslam (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 11.06.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

HAZIR 4% İPOTEKA! ÖTÜRMƏ AKTİV! Binəqədi rayonu, Cəfər Xəndan küçəsi, Dərnəgül metrosunun çıxışında yerləşən West Town yaşayış kompleksində yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 15-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 82 m² olan 2

95 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış kompleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 2 ci mərtəbəsində sahəsi 107 kv olan 3 otaq tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik