ev temiri

Abşeron rayonunda 5 otaqlı Həyət evi Satılır, 140 m²

Elan nömrəsi: 687610
Əmlakın növü
Otaq sayı
5
Sahə
140 m²
Qiymət
127 000 Azn
907 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Masazır qəsəbəsi
Abşeron rayon Masazır qəsəbəsi
Ümumi məlumat
PAKET KUPÇALI. DUZ GÖLÜ İLƏ ÜZBƏÜZ MASAZIR AAAF PARK. MÜASİR ÜSLUBDA İNŞA EDİLMİŞ ZÖVQLÜ HƏYƏT EVİ. ƏN GÖZƏL PRESTİJLİ ELİT YERDƏ. DUZ GÖLÜ SAHİLİNDƏ. Masazırın ən gözəl prestijli elit yerində Masazır AAAF park yaşayış duz gölü ətrafında müasir üslubda inşa edilmiş zövqlü 2 mərtəbəli həyət evi villa satılır. 5 otaqlı ev mətbəx hamam sanitar qovşağı yerləşir qaz su işıq internet daimidir istilik sistemi kombi sistemidir yaxınlığında məktəb binası bağça park bazar marketlər bütün növ iaşə obyektləri infrastruktur yerləşir ev sahibinin şəxsi evidir özü üçün tikdirib qoşa daşla tikilmiş beton monalit 3 sotda tikilib evin sahəsi 140 kvadratmetr təşkil edir ekoloji cəhətdən təmiz havası müalicəvi əhəmiyyəti duz gölü ilə üzbəüz yerləşir PAKET KUPÇA. DUZ GÖLÜ SAHİLİNDƏ.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 12.10.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Suraxanı rayonu , Yeni Suraxanı qəs., 3 otaq

Suraxanı rayonu , Yeni Suraxanı qəs., 3 otaq

Yeni Suraxanı qəsəbəsində yerləşən 3 otaqlı həyət evi satılır. Evin ümumi sahəsi 100 m², torpaq sahəsi 2.3 sotdur. Ev 12–13 daş kürsülü, möhkəm tikilidir və təmirli vəziyyətdədir. Planlaşdırmaya əsasən ev 3 otaqdan

100 000 Azn
Yasamal rayonu , Nizami m., 4 otaq

Yasamal rayonu , Nizami m., 4 otaq

Salam əleykum. Güclü Zəlzələlər Görmüş Möhkəm və Dayaniqli Arxitekturnu Binadan Mənzil Almaq İstəyənlər Fürsəti Qaçırmayın Nizami metrosuna ayaqla 2 dəq, Arxitektur binada 7/6-ci mərtəbəsində yerləşən, yelçəkən 200kv