ev temiri

Binəqədi rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 63 m²

Elan nömrəsi: 780711
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
63 m²
Qiymət
182 000 Azn
2888 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Binəqədi rayonu Biləcəri qəsəbəsi Avtovağzal metrosu
Avtovağzal metrosu yaxınlığı
Ümumi məlumat
Kristal Abşeron Biləcəridə HAZIR DÖVLƏT İPOTEKALI (7%) 2 otaqlı mənzil satılır!
Mənzili 145.000 AZN ilkin ödəniş etməklə, 16 il 7 ay müddətinə aylıq cəmi 347 AZN ödəyərək əldə etmək mümkündür. Nağd alış qiyməti 182.000 AZN-dir.
Mənzil qanuni 2 otaqlıdır, sahəsi 63 kv.m-dir. Kupçası var, ipotekaya tam yararlıdır. 17 mərtəbəli binanın 16-cı mərtəbəsində yerləşir və üstü mənzildir. Tam hazır vəziyyətdədir — bu gün alıb sabah köçüb yaşamaq mümkündür.
Mənzil tam mebellə satılır: kondisioner, aspirator, qaz plitəsi (4 göz), kombi daxildir (elektrik məişət cihazları istisna olmaqla). Orta mənzildir, üstü, solu və sağı mənzillərlə əhatəlidir, şimala baxmır. Prospektə baxan tərəfdə yerləşir və qapanmayan, möhtəşəm mənzərəyə malikdir (həyətə baxan mənzillərlə müqayisə etməyin).
Qaz, su və işıq daimidir. Yaşayış kompleksi geniş və təhlükəsiz həyəti ilə seçilir: park, uşaq əyləncə meydançası, futbol sahəsi, 2 ədəd sürətli lift, böyük qaraj və 24/7 mühafizə sistemi mövcuddur.
Məktəb, bağça, market, aptek, kafe və digər bütün infrastruktur obyektləri ən yaxın məsafədədir. Avtovağzal metrosuna cəmi 5 dəqiqəlik piyada məsafə. KOD:7164
Əlaqə: 0 7 0 9 7 7 0 1 0 4 (Zəng və WhatsApp aktivdir)
Tapemlak-az (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0772551XXXnömrəni göstər

Tarix: 10.02.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Nərimanov rayonu , 2 otaq

Nərimanov rayonu , 2 otaq

Bakının ən prestijli və elit məkanlarından birində — Heydər Əliyev Mərkəzi və Konqres Mərkəzinin tam qarşısında yerləşən premium yaşayış kompleksində yüksək səviyyədə təmir olunmuş 2 otaqlı mənzil satışdadır. 70 m²