ev temiri

Nərimanov rayonunda 3 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 80 m²

Elan nömrəsi: 681474
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
80 m²
Qiymət
183 000 Azn
2287 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nərimanov rayonu Gənclik metrosu
Azadlıq prospekti
Ümumi məlumat
Təcili satışda !! 80% əşyalı !!

Neftçi baza, Asan Xidmətə yaxın.
Kupçalı, ipotekaya yararlı.
9/6
80 kvm (skvaznoy)
Qanuni 3 otaq
Yerləşmə yeri idealdır.

Şirkət haqqı 1%
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 18.05.2024

servis.az

Köhnə tikili elanları

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 3 otaq

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 3 otaq

Guneslinin en gozel mehlesidi 33 bolme arxasi qaz su isiq

182 000 Azn
Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 1 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 1 otaq

Şəhərin ən elit yerlərindən biri olan Elmlər Akademiyasının yaxınlığı, Dövlət Statistika Komitəsinin arxası, xruşovka layihəli 35 kv.m, 4/5, 1 otaqlı mənzil əşyalarıyla birlikdə satılır. Mərkəzi park və İzmir parklarına

126 000 Azn
Nəsimi rayonu , 28 May m., 3 otaq

Nəsimi rayonu , 28 May m., 3 otaq

Proyekt/ Köhnə Tikili Otağ sayı: 3 Mənzil 2 Otaqlıdan 3 Otaqlıya düzəldilib Əmlakın sahəsi: 100 Əmlak:/ Orta Təmir Mərtəbə 17/6 Orientirlər: 28 May ərzisi Hökümət Evinin Arxası Qaz, su, işıq daimidir.

350 000 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

Nazli saraya yaxin Leninqrad layiheli 9 mərtəbəli binanın 1-ci mərtəbəsində 3 otaqlı mənzil satılır.İstilik sistemi mərkəzidir.Əmlak ofisinə ödəniş alıcı tərəfindən məbləğin 1%-ni təşkil edir.

165 000 Azn
Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 3 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 3 otaq

Şəhərin elit yerlərindən olan Elmlər Akademiyası m.st yaxınlığı, Parlament pr, 20 nömrəli məktəb və Fövqəladə Hallar Nazirliyinin qarşısı, stalinka layihəli bina, sakit həyət, 2 balkonlu, sanuzel ayrı, 20 kv.m artırması