ev temiri

Nizami rayonunda 4 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 110 m²

Elan nömrəsi: 745232
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
110 m²
Qiymət
165 000 Azn
1500 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nizami rayonu Xalqlar Dostluğu metrosu
Babek prospekti
Ümumi məlumat
TƏCİLİ !! Nizami rayonu Babək prospekti Xalqlar Dostluğu metrosuna 5-6 dəqiqəlik məsafədə KTV, KARACA-nın arxasında 10 mərtəbəli LENİNQRAD lahiyəli binanın 10-cu mərtəbəsində sahəsi 100 kv. m olan Qanuni 4 otaqlı (cənub küncdə) yerləşən təmirli mənzil satılır. Qaz, su, işıq daimi isitmə sistemi KOMBİ və MƏRKƏZİDİR. Ətrafında məktəb, bağça, Baku Elektroniks, və.s var. Sənəd Çıxarış (kupça). Qiymət 165.000 Azn
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Resad M (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 22.03.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

emlak sahibiyem.vasitechi deyilem.ev qara qarayev metrosunun tam yaninda yerlewir.9 mertebeli binanin 5 ci mertebesi.kunc DEYIL.3 otaq. cixarisda 72 kv bele 95 kv. mohtewem yerlewme yeri. etrafda supermarketler,

245 000 Azn
Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 3 otaq

Sabuncu r-n., Bakixanov qes., R.Qambarov kucesinde abad heyetinde 5/4 mertebesinde, orta blok, sahesi 78 kv.m., (amma faktiki-85 kv.m.) Leningrad layiheli super temirli 3 otagli menzil satilir. Butun infrastruktur

230 000 Azn
Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 4 otaq

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 4 otaq

Bakı şəhəri, Suraxanı rayonu, Yeni Günəşli qəsəbəsi, AB yaşayış massivi, Ballı marketin yaxınlığında yerləşən 9 mərtəbəli Kiyev layihəli binanın 1-ci mərtəbəsində qanuni 4 otaqlı mənzil satılır. İşıq, su, qaz daimidir.