ev temiri

Səbail rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 135 m²

Elan nömrəsi: 697359
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
135 m²
Qiymət
215 000 Azn
1592 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Səbail rayonu Badamdar qəsəbəsi İçəri Şəhər metrosu
Badamdar qesebesi
Ümumi məlumat
2 otaqlí mənzil satílír Badamdarda
18/14-cü mərtəbəsində 135 kv.m
215 min manat tə'cili
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 26.03.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

İpotekaya yararlı! İnşaatçılar metrosu, Kontakt Home-un yanı, 2 otağa düzəldilmiş, əla təmirli, çıxarışlı mənzil əşyalarıyla birlikdə satılır.

215 000 Azn
Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 2 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 2 otaq

Həzi Aslanov Metro yanı Yeni Binada 2 otaqlı Mənzil Əşyalı satılır. Sənəd= Kupça. 17 Mərtəbənin 11 ci mərtəbəsi. Sahə=84 kv. Qiymətin də Endirim olunacaq. Firma haqqı 1%. Satışda Digər Mənzillərimiz var.

220 000 Azn
Nəsimi rayonu , 28 May m., 3 otaq

Nəsimi rayonu , 28 May m., 3 otaq

28may Triumf Palace binasında 174kv 18mertebenin 16-ci mertebesi 1 metbex , 3 radnoy otaq , 2 sanuzel , 1 qarderobdan ibaretdir. Dəniz mənzərəlidir. Skvaznoy ev Qarshisinda 2 mertebeli mekteb olduqu ucun tikili

505 000 Azn
Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 4 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 4 otaq

Şəhərin elit yerlərindən olan Elmlər Akademiyası m/st yaxınlığında, Almaz Park və Renessans Palasla üzbəüz Nazirlər Kabinetinin əməkdaşları üçün tikilmiş elit yaşayış kompleksində, təmirli 4 otaqlı studio mənzil

375 000 Azn
Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 2 otaq

Satılır – Binəqədi qəsəbəsində həyət evi Bakı şəhəri, Binəqədi qəsəbəsi Yol kənarında, dayanacağa, məktəbə və bağçaya yaxın, rahat yerləşməyə malik ərazidə. • Sahə: 71 m² • Otaq sayı: 2 • Orta təmirli •