ev temiri

Binəqədi rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 107 m²

Elan nömrəsi: 791101
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
107 m²
Qiymət
57 000 Azn
532 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Binəqədi rayonu 7-ci mikrorayon qəsəbəsi Dərnəgül metrosu
Bakı şəhəri Binəqədi rayonu
Ümumi məlumat
Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış komleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 4cü mərtəbəsində sahəsi 95kv olan 3 otaq qanuni tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik sistemi kombidir. Mənzildə təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Sənəd ÇIXARIŞDI (KUPÇA) İnfrastruktur cəhətdən çox əlverişli yerdə yerləşir. Mənzil satmaq öhdəliyində olan kirayə mənzil lahiyəsidir, kreditlə satılır.
İlkin ödəniş – 57 000 Azn
Kredit Müddəti – 24 il
Aylıq ödəniş: 1903 azn
Şərtlər :
1. Yalnız rəsmi gəliri olan şəxslər müraciət edə bilər
2. Kredit tarixcəsi müsbət olmalıdır.
3. Kredit yaşı max. 70 yaşa"dək
4. Müraciət yaşı min. 59 yaşa"dək OFİSİN XİDMƏT HAQQ 2000

Şəkillər şərti qoyulub
Sevda Ələkbərova (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0102300XXXnömrəni göstər

Tarix: 19.05.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Xətai rayonu , Ağ Şəhər qəs., 4 otaq

Xətai rayonu , Ağ Şəhər qəs., 4 otaq

Xətai Metro yanı Premium Binada 4 otaqlı Mənzil satılır. Sənəd= Kupça. Yüksək Keyfiyyətlə və Ən son Dizaynla təmir olunub. 17 Mərtəbənin 11 ci mərtəbəsi. Sahə=180 kv. Binada 2 Sürətli lift həmçinin 2 Mərtəbə Yeraltı

650 000 Azn
Binəqədi rayonu , Dərnəgül m., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Dərnəgül m., 2 otaq

TƏCİLİ SATILIR – 36.000 AZN İLKİN ÖDƏNİŞ! Dərnəgül, Cəfər Xəndan küçəsi, West Town Yaşayış Kompleksi 2 otaqlı studio mənzil Sahə: 53.4 kv.m 16 mərtəbəli binanın 16-cı mərtəbəsi Kombi istilik sistemi Qaz, su və