ev temiri

Nizami rayonunda 3 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 65 m²

Elan nömrəsi: 724204
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
65 m²
Qiymət
147 000 Azn
2261 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nizami rayonu 8-ci kilometr qəsəbəsi Xalqlar Dostluğu metrosu
Bakı Şəhəri, Nizami ray, 8-ci kilometr, Naxçıvaniski
Ümumi məlumat
Xalqlar Metrosu Yaxınlığında, Tam Əşyalı, 3 otaqlı Mənzil
Lahiyə: - Leninqrad
Mərtəbə: - 7/9
Sahəsi: - 65 kv.m.(faktiki)
Sahəsi: - 52 kv.m.(çıxarışda)
Otaq sayı: - 3 (2-dən 3-ə düzəlmə)
Evin cəhəti (istiqaməti) – Künc
Sənəd:- Çıxarış (kupça)
Kommunal:- Qaz, su, elektrik daimidir. Telefon, KabelTV, İnternet var.
Hamam-tualet: - Biryerdə
İstilik sistemi: - Kombi
Ünvan: - Bakı Şəhəri, Nizami ray, 8-ci kilometr, Naxçıvaniski
Yaxınlıqda: - Xalqlar Metrosu, Ramal Ticarət Mərkəzi
Qalacaq əşya: - Tam Əşyalı
QEYD: - Bütün sənədlər qaydasındadır.
REAL ALICIYA ENDİRİM OLACAQ!
Siz çağrı atın, biz sizə zəng edəcik.
Ofis haqqı 1%
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 17.02.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

* Yasamalda təmirsiz mənzil Satışı * * Zəng edin, baxış üçün razılaşaq * * Sənədləşmə prosesi tam qanuni və şəffaf şəkildə aparılır * * Binanın tipi : köhnə tikili (Xruşofka) * Otaq Sayı : 2 otaqlı * Mərtəbə :

140 000 Azn
Nizami rayonu , Neftçilər m., 2 otaq

Nizami rayonu , Neftçilər m., 2 otaq

Neftçilər metrosundan 2-3 dəqiqəlik məsafədə, Respublika bankın , poçtun binasında təmirli 2 otaqlı mənzil satılır. Mənzildə təmir zamanı dəyişiklik edilmişdir, eksperimental layihə idi, mətbəx studiya və yataq otağı

184 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 4 otaq