ev temiri

Nizami rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 67 m²

Elan nömrəsi: 717813
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
67 m²
Qiymət
145 000 Azn
2164 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nizami rayonu 8-ci kilometr qəsəbəsi Neftçilər metrosu
Bakı Şəhəri, Nizami Rayonu, Rüstəm Rüstəmov
Ümumi məlumat
Neftçilərdə 2 Otaqlı Studio Mənzil
Lahiyə: - Yeni Tikili
Mərtəbə: - 9/19
Sahəsi: - 67 kv.m.(faktiki)
Otaq sayı: - 2(studio)
Evin cəhəti (istiqaməti) – Orta
Sənəd:- Müqavilə
Kommunal:- Qaz, su, elektrik daimidir. Telefon, KabelTV, İnternet var.
Hamam-tualet: - Biryerdə
İstilik sistemi: - Kombi
Ünvan: -Bakı Şəhəri, Nizami Rayonu, Rüstəm Rüstəmov küç,
Yaxınlıqda: - Neftçilər Metrosu
Qalacaq əşya: - Mətbəx mebeli
QEYD: - Bütün sənədlər qaydasındadır.
REAL ALICIYA ENDİRİM OLACAQ!
Siz çağrı atın, biz sizə zəng edəcik.
Ofis haqqı 1%
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 09.05.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 2 otaq

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 2 otaq

Şəhərin MƏRKƏZİ və PRESTİJ ƏRAZİSİNDƏ ! QAZLI, KUPÇALI MƏNZİL ! Şəhərin prestijli yerində - Hüseyn Cavid Prospektində, Elmlər Akademiyası metro stansiyasına və H.Cavid parkına 5 dəqiqəlik məsafədə yerləşən yaşayış

287 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 16 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 16 otaq

46.000 İLKİN ÖDƏNİŞ! 1900 MANAT AYLIQ! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! Dərnəgül metrosuna yaxın, Cəfər Xəndan küç., West Town Yaşayış kompleksində QANUNI 3 OTAQ mənzil çıxarılır. 16 mərtəbəli binanın 2-ci

46 000 Azn
Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

Şəhərin elit yerlərindən olan Elmlər Akademiyası m/st və universitetlərin yaxınlığında, şəhərin Prestijli Komplekslərindən biri olan Renessans Palace Premium yaşayış kompleksində ümumi sahəsi 86 kvm olan yüksək zövqlə