ev temiri

Suraxanı rayonunda 3 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 65 m²

Elan nömrəsi: 749130
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
65 m²
Qiymət
120 000 Azn
1846 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Suraxanı rayonu Yeni Günəşli qəsəbəsi
Bakı Şəhəri, Suraxani rayonu, Yeni Günəşli qəsəbəsi, D massivi
Ümumi məlumat
Yeni Günəşli D Massivində qanuni 3 otaqlı mənzil
Lahiyə: - Leninqrad
Mərtəbə: - 6 / 10
Sahəsi: - 65 kv.m.(faktiki)
Sahəsi: - 64 kv.m.(çıxarışda)
Otaq sayı: - 3
Evin cəhəti (istiqaməti) – Künc
Sənəd:- Çıxarış (kupça)
Kommunal:- Qaz, su, elektrik daimidir. Telefon, KabelTV, İnternet var.
Hamam-tualet: - Ayrı-ayrı
İstilik sistemi: - Mərkəzi (dövlət)
Ünvan: - Bakı Şəhəri, Suraxani rayonu, Yeni Günəşli qəsəbəsi, D massivi
Yaxınlıqda: - 290 saylı məktəb
Qalacaq əşya: - Mətbəx mebeli
QEYD: - Bütün sənədlər qaydasındadır. Qeyri-real müştərilər narahat etməsin.
EVİN YERİNİ ÖYRƏNİB, HAQQIMIZA GİRƏNLƏRƏ HALALLIQ VERMİRİK!
REAL ALICIYA ENDİRİM OLACAQ!
Siz çağrı atın, biz sizə zəng edəcik. Whatsapa cavab verilməyə bilər. Zəng etməyiniz xahiş olunur.
İpoteka ilə ev satmırıq, köməklik göstərmirik. İpotekası hazır olana da ev göstərmirik!
Ofis haqqı 1%
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 24.05.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

emlak sahibiyem.vasitechi deyilem.ev qara qarayev metrosunun tam yaninda yerlewir.9 mertebeli binanin 5 ci mertebesi.kunc DEYIL.3 otaq. cixarisda 72 kv bele 95 kv. mohtewem yerlewme yeri. etrafda supermarketler,

245 000 Azn
Nərimanov rayonu , Montin qəs., 1 otaq

Nərimanov rayonu , Montin qəs., 1 otaq

Coooooox Tecılı. Gənclik metrosu 200 saylı məktəbe yaxın yerde 3-4 dəqiqəlik məsafədə 4 mərtəbəli binanın 1 ci mərtəbəsində 1 otaqlı mənzil satılır. TEMIRLI menzildır. mənzilin mərkəzi istilik sistemi var kirayə