ev temiri

Suraxanı rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 82 m²

Elan nömrəsi: 748568
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
82 m²
Qiymət
188 000 Azn
2292 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Suraxanı rayonu Yeni Günəşli qəsəbəsi
Bakı Şəhəri, Suraxanı rayonu, Yeni Günəşli qəsəbəsi, Surxay Noçuyev küçəsi
Ümumi məlumat
Yeni Günəslidə qanuni 3 otaqlı mənzil
Lahiyə: - Yeni Tikili
Mərtəbə: - 7 / 16
Sahəsi: - 82 kv.m.(faktiki)
Sahəsi: - 82 kv.m.(çıxarışda)
Otaq sayı: - 3
Evin cəhəti (istiqaməti) – Künc
Sənəd:- Çıxarış (kupça)
Kommunal:- Qaz, su, elektrik daimidir. Telefon, KabelTV, İnternet var.
Hamam-tualet: - Biryerdə
İstilik sistemi: - Kombi
Ünvan: - Bakı Şəhəri, Suraxanı rayonu, Yeni Günəşli qəsəbəsi, Surxay Noçuyev küçəsi
Yaxınlıqda: - Ballı market
Qalacaq əşya: - Mətbəx mebeli Bəzi əşyalar
QEYD: - Bütün sənədlər qaydasındadır. Qeyri-real müştərilər narahat etməsin.
EVİN YERİNİ ÖYRƏNİB, HAQQIMIZA GİRƏNLƏRƏ HALALLIQ VERMİRİK!
REAL ALICIYA ENDİRİM OLACAQ!
Siz çağrı atın, biz sizə zəng edəcik. Whatsapa cavab verilməyə bilər. Zəng etməyiniz xahiş olunur.
İpoteka ilə ev satmırıq, köməklik göstərmirik. İpotekası hazır olana da ev göstərmirik!
Ofis haqqı 1%
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 17.05.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 4 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 4 otaq

BÖYÜK TERRASLI MƏNZİL. TƏCİLİ SATILIR! Şəhərin elit yerlərindən olan Elmlər Akademiyası m/st yaxınlığında, Almaz Park və Renessans Palasla üzbəüz Nazirlər Kabinetinin əməkdaşları üçün tikilmiş elit yaşayış

439 000 Azn
Nərimanov rayonu , Nəriman Nərimanov m., 3 otaq

Nərimanov rayonu , Nəriman Nərimanov m., 3 otaq

*Əhməd Rəcəbli küçəsi, Nərimanov metro stansiyası yaxınlığında mənzil satışa təqdim olunur.* Mənzil *9 mərtəbəli eksperimental layihəli daş binanın 8-ci mərtəbəsində* yerləşir. Mənzil *3 otaqdan* ibarətdir və *orta