ev temiri

Yasamal rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 97 m²

Elan nömrəsi: 746965
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
97 m²
Qiymət
179 000 Azn
1845 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Yasamal rayonu Yeni Yasamal qəsəbəsi
Bakı Şəhəri, Yasamal rayonu, Yeni Yasamal qəsəbəsi, Məhəmməd Xiyabani küçəsi
Ümumi məlumat
Yeni Yasamalda 3 otaqlı mənzil
Lahiyə: - Yeni Tikili
Mərtəbə: - 2 / 12
Sahəsi: - 97 kv.m.(faktiki)
Sahəsi: - 85 kv.m.(çıxarışda)
Otaq sayı: -3 (2dən – 3ə düzəlmə)
Evin cəhəti (istiqaməti) – Orta
Sənəd:- Çıxarış (kupça)
Kommunal:- Qaz, su, elektrik daimidir. Telefon, KabelTV, İnternet var.
Hamam-tualet: - Biryerdə Ayrı-ayrı +
İstilik sistemi: - Kombi
Ünvan: - Bakı Şəhəri, Yasamal rayonu, Yeni Yasamal qəsəbəsi, Məhəmməd Xiyabani küçəsi
Yaxınlıqda: - 286 saylı məktəb
Qalacaq əşya: - Mətbəx mebeli Bəzi əşyalar
QEYD: - Bütün sənədlər qaydasındadır. Qeyri-real müştərilər narahat etməsin.
EVİN YERİNİ ÖYRƏNİB, HAQQIMIZA GİRƏNLƏRƏ HALALLIQ VERMİRİK!
REAL ALICIYA ENDİRİM OLACAQ!
Siz çağrı atın, biz sizə zəng edəcik. Whatsapa cavab verilməyə bilər. Zəng etməyiniz xahiş olunur.
İpoteka ilə ev satmırıq, köməklik göstərmirik. İpotekası hazır olana da ev göstərmirik!
Ofis haqqı 1%
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 15.06.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Xətai rayonu , Xətai m., 3 otaq

Xətai rayonu , Xətai m., 3 otaq

MÖHTƏŞƏM FÜRSƏT! 3 OTAQLI, TAM TƏMİRLİ MƏNZİL SATIŞDA — GİR YAŞA! Xətai metrosu yaxınlıgında Xətainin ən keyfiyyətli yeni tikililərdən biridir. Yeni tikili QAZLI və ÇIXARIŞLI (KUPÇALI) binada. Qanuni 3 otaqlı,

375 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Masazır qəsəbəsi, Yeni Bakı yaşayış kompleksi • Yeni tikili 9 mərtəbəli bina 5-ci mərtəbə • Ümumi sahəsi 63.2 kv/metr olan 2 otaqlı təmirli mənzil • Kod: N3711 • Sənəd KUPÇA. • Ünvan: Masazır qəsəbəsi,