ev temiri

Yasamal rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 124 m²

Elan nömrəsi: 767305
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
124 m²
Qiymət
250 000 Azn
2016 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Yasamal rayonu Yeni Yasamal qəsəbəsi 20 Yanvar metrosu
Bakı, Yeni Yasamal rayonu Main yaşayış kompleksi
Ümumi məlumat
PRESTİJLİ ELİT YAŞAYIŞ KOMPLEKSİNDƏ QAZLI LİFTLİ SUPER TƏMİRLİ YENİ YASAMAL MAİN MTK AVTOVAĞZAL KOMPLEKSİNİN ÜSTÜ ŞAMAXİNKA. Yeni Yasamal Moskva prospekti Main yaşayış kompleksində super təmirli mənzil satılır qanuni 3 otaqlı mənzil hamam sanitar qovşağı mətbəx yerləşir qaz su işıq internet daimidir istilik sistemi kombi sistemidir yaxınlığında bütün növ iaşə obyektləri infrastruktur yerləşir 3 liftli bina 24 saat mühafizə sistemi fəaliyyət göstərir infrastruktur baxımından çox əlverişli ideal bir yerdə yerləşir hər tərəfə çıxışı var 22/8 mərtəbəsində yerləşən mənzil
Modern Baku Emlak (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0708706XXXnömrəni göstər

Tarix: 01.05.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 2 otaq

Yeni Yasamalin gireceyinde Bravo marketin yaxınlığında yerləşən mənzil satılır infrastruktur cəhətdən əlverişli yerdə yerləşir dayanacağa və metroya yaxındı hazırda kirayədədir əşyalı satılır. Rahat və gündüsən

153 000 Azn
Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 2 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 2 otaq

Bakı şəhəri, Xətai rayonu, Əhmədli qəsəbəsində, Diaqnoz Tibb Mərkəzi və Əhmədli metrosu yaxınlığında yerləşən Əzizbəy MTK yaşayış kompleksində mənzil satışa təqdim olunur. 17 mərtəbəli yeni tikili binanın 2-ci

195 000 Azn
Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 3 otaq

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 3 otaq