ev temiri

Sabunçu rayonunda 3 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 70 m²

Elan nömrəsi: 724554
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
70 m²
Qiymət
158 000 Azn
2257 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Bakixanov qəsəbəsi
Bakixanov Qəs
Ümumi məlumat
Bakıxanov qəsəbəsi , Vedi marketin
Kiev layihə 9 mərtəbə binanın 5 ci mərtəbəsi , orta blok
Sahəsi 70 kv olan orta 3 otaq
Təmirə ehtiyac var
Qaz, su , işıq fasiləsiz. İstilik sistemi mərkəzi
Abad məhlə
Qiymət 158 000 azn. Endirim olacaq
İpotekaya yararlı XİDMƏT HAQQI 1 %
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Emzar (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 17.02.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

QANUNİ 2 OTAQLI+KUPÇALI+TƏMİRLİ+ƏŞYALI+ORTA BLOK+YELÇƏKƏN MƏNZİL DƏYƏRİNDƏN AŞAĞI QİYMƏTƏ TƏCİLİ SATILIR ! - Yasamal rayonu, İzmir küçəsi, Avropa Otelinin və İzmir Parkının yaxınlığı - 2 otaq (qanuni) - Minsk

185 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

Əşyalı və kupçalı mənzil satışda.! Binəqədi rayonu Biləcəri qəsəbəsi 284 saylı tam orta məktəbə yaxın ekspermental lahiyəli 9 mərtəbəli binanın 9 cu mərtəbəsində 1 dən 2 yə ideal formada düzəlmə mənzil satılır.Mənzil

117 000 Azn
Xətai rayonu , Həzi Aslanov m., 3 otaq

Xətai rayonu , Həzi Aslanov m., 3 otaq

MÖHTƏŞƏM TƏKLİF! FÜRSƏTİ QAÇIRMAYIN! KUPÇA MÖVCUDDUR! Xətai Rayonu, Həzi Aslanov Metrostansiyasına 10 dəqiqəklik məsafədə, İlqar Zülfüqarov küçəsində, Ümumi Sahəsi 70 kv/m olan, 3 Otaqlı, TAM ƏŞYALI, Hazır İpotekada

145 000 Azn
Yasamal rayonu , İnşaatçılar m., 3 otaq

Yasamal rayonu , İnşaatçılar m., 3 otaq

- Satış: Köhnə tikili (Xruşovka) - Ünvan: İnşaatçılar m/s və Qələbə dairəsinə çox yaxındır. - Otaq sayı: 3 - Sahəsi: 70 m2 - Mərtəbə: 5/2 - Sənədi: Çıxarış - Təsviri: Qanuni 3 otaqdır. Təmiri yaxşıdır. Yelçəkəndir