ev temiri

Sabunçu rayonunda 3 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 65 m²

Elan nömrəsi: 724914
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
65 m²
Qiymət
148 000 Azn
2276 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Bakixanov qəsəbəsi
Bakixanov Qəs
Ümumi məlumat
Bakıxanov qəsəbəsi, İcra Hakimiyyətinin yaxınlığı, Natariusun , 72 saylı məktəbin yanında 9 mərtəbəli binanın 7 ci mərtəbəsində ideal və zövqlü təmirli 2 otaq 3 ə düzəlmə mənzil satılır. Bütün otaqlara mətbəxə pəncərə düşür. 3 otaqdan seçilmir. Açıq eyvanı da var. İstilik sistemi kombi. Mənzil bütövlükdə isti döşəmə ilə təchiz olunmuşdur. Qaz, su, işıq fasiləsiz. Sənəd kupça. Təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Qiymət 148 000 azn. Ciddi alıcı ilə qiymətdə razılaşmaq olar. Xidmət haqqı 1 %
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Emzar (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 17.02.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 4 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 4 otaq

Sabuncu r-n., Bakixanov qes. 107 nomreli mektebin yaxinliginda, 3/2 mertebesinde stalin layiheli, sahesi 107 kv.m. ela temirli 4 otagli menzil satilir. Geniw heyeti, parkovkasi var, merkez yolun ustundedi. Sened-Cixariw

235 000 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

İPOTEKAYA YARARLI QANUNİ 3 OTAQLI TƏMİRLİ LENİNQRAD LAYİHƏLİ MƏNZİL TƏCİLİ SATILIR. Mənzil Qara Qarayev prospektində, Neftçilər metrosuna 5 dəqiqəlik piyada məsafədə 9 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində orta blokda

230 000 Azn
Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 2 otaq

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 2 otaq

.Təcili.Yasamal rayonu Zahid Xəlilov kücəsi Elmlər metrosuna yaxın 53 saylı orta məktəbin arxasında 5\5-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 35 kv olan 1 otaqldan 2 otaga düzəlmiş təmirli mənzil əşyalarla birgə Təcili satılır