ev temiri

Sabunçu rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 82 m²

Elan nömrəsi: 655267
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
82 m²
Qiymət
95 000 Azn
1158 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Bakixanov qəsəbəsi
Bakıxanov qəsəbəsi
Ümumi məlumat
Ucuz qiymətə mənzil satılır
Bakıxanov, 20 mərtəbəli Akkordun Yeni Tikili binasının 19-cu mərtəbəsində mənzil satılır. Mənzil Kupçalıdır. İpotekaya yararlıdır. Neftçilər merrosuna avtobusla 10 dəqiqəlik məsafədədir

Sahəsi 82 kvm
Mərtəbə: 20\19
Otaqların Sayı: 2.
Ev daimi İşıq, su və qazla təchiz olunub
İstilik sistemi; Kombi
Binanın Layihəsi: Yeni Tikili
Lift: var
Təmiri; Ev təmirlidir.
Sənəd; Çıxarış (Kupça)
Satış; Nəğd.
Qiymət: 95000 m
Bina Tam yelçəkəndir (Skvaznoy)
Eyvan (Balkon) sayı; 2
Vasitəçi Vüsal bəy.
Ofis haqqı: 1000 m təşkil edir.

Mənzildə kupça var və ipotekaya yararlıdır.
Mənzil həm nəğd, həmdə ipoteka şərtləri ilə satışı təklif olunur. İpoteka şərtləri ilə mənzili əldə etmək istəyənlər aşağıdakı şərtlərlə əldə edə bilərlər.
İlkin ödəni: 29.250 azn
Qalıq borc: 65.750 azn
Qalıq müddət: 24 il
Aylıq ödəniş: 507 azn
İllik faiz 8%

Qeyd 1: Alıcı subay olduğu təqdirdə minimum rəsmi əmək haqqı 700 manat olmalıdır. Əgər alıcı evlidirsə hər ailə üzvünə görə əlavə 300 manat maaşı artıq olmalıdır.

Qeyd 2: Əgər alıcının rəsmi əmək haqqı aylıq ödənişə uyğun gəlmirsə rəsmi gəliri olan 1-ci dərəcəli (ata, ana, bacı, qardaş, övlad, həyat yoldaşı) qohumları dəstəkçi(zamin) ola bilər

--
Bakıxanova evler Nefçilerde satılan evler yasamalda satılan evlər kirayə evlər nağd satış evlər mənzillər
metroya yaxın evlər ucuz evlər əla təmirli evlər təmirsiz evlər
təmirli evlər metro yani kiraye evler kiraye ofisler metrosunun ipateka hipoteka ipoteka ipateka ipoteka ipateka ibateka iboteka kredit kredid kretid kretit kiretit kiretid kiredid elan elanlar 2024 mənzil 2024 yeni mənzillər həyət evləri obyekt obyekd abyekt abyekd 2024 köhnə