ev temiri

Sabunçu rayonunda 1 otaqlı Obyekt Satılır, 750 m²

Elan nömrəsi: 699231
Əmlakın növü
Otaq sayı
1
Sahə
750 m²
Qiymət
1 500 000 Azn
2000 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Bakixanov qəsəbəsi
Bakıxanov qəsəbəsi
Ümumi məlumat
Kamran

ÖZƏL MÜLKİYYƏT SƏNƏDLƏ !!

Razin qəs ( Bakıxanov), yol kənarında Hazır İşlək Obyekt satılır. Ümumi sahəsi 750 kv/m. Tam təmirlidir. Yerləşmə yeri İdealdır. Hal-hazırda 5000azn dəyərində icarəçisi var. Tikili Özəl mülkiyyət-Qeyri-yaşayış sənədlə. Hərəkətin intensiv olduğu ərazidədir. Geniş infrastruktur. Rahatlıqla yüksək qiymətə icarəyə verilməsi mümkündür. Real alıcılar və maraqlananlar əlaqə saxlasın. Xidmət haqqı 1% təşkil edir.

1.500.000 Azn
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Kamran (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 01.08.2024

servis.az

Obyekt / Ofis elanları

Binəqədi rayonu , 4-cü mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 4-cü mikrorayon qəs., 2 otaq

Obyekt Satilir 80 m², Baki şəhəri, Memar Əcəmi m.Nəsimi rayonu, H.Seyidzadə küçəsi ( 4-cü mikrorayon dairəsindən Tərlan Şadlıq Sarayına ( Omidə ) qalxan yolda sağda obyektlər olan sırada ) 5 Mərtəbəli binanın 1-ci

280 000 Azn
Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 1 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 1 otaq

İcarəyə verilir – Böyük sahəli anbar Binəqədi rayonu Ümumi sahə: 800 m² İstifadə üçün geniş və əlverişli planlama Yük maşınlarının rahat giriş-çıxışı mümkündür Anbar, logistika və istehsalat üçün ideal

5 500 Azn
Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 1 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 1 otaq

HAZIR İCARƏDƏ OBYEKT SATILIR.! Sabunçu rayonu Bakıxanov qəsəbəsində Bakı Neft-Energetika Kollecinə yaxın ümumi sahəsi 55 kv.m olan kafe satılır.Hazırda obyekt faliyətdədir.Ərazi olaraq çox əlverişli yerdədir.Ətrafında