ev temiri

Sabunçu rayonunda 4 otaqlı Həyət evi Satılır, 150 m²

Elan nömrəsi: 686740
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
150 m²
Qiymət
62 000 Azn
413 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Bakixanov qəsəbəsi
Bakıxanov qəsəbəsində
Ümumi məlumat
Bakıxanov qəsəbəsində, 2 sotda 1 mərtəbə+ mansardlı həyət evi satılır. İçərisi 1-ci mərtəbə 3 otaq, yuxarı isə 2 otaq və ya böyük zal nəzərdə tutulmuşdu. Qoşa daşdır. Qaz, su, işıq çəkilib veriləcək. Evin ümümi sahəsi 160 kv-dır. Pəncərə və qapılar qoyulacaq. Sənəd-bələdiyyə, qeydoyyat.Qiymət 62.000 azn
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 19.09.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 4 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 4 otaq

Təcili satılır. 1.5 sot Ev geniş, rahat və sakit məhlədə yerləşir. Marketlərə, əsas yola və marşurut dayanacağına çox yaxın yerləşir. Real alıcı ilə razılaşmaq olacaq.

60 000 Azn
Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 16 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 16 otaq

! Satılır! 8 sot-da hər mərtəbəsi 200 kvm olan həyət evidir. Evin hər bir sənəti qaydasındadır yalnız kupça yoxdur real alıcılara endirim ediləcək. Bütün sənədlər var yalnız kupça yoxdur!

350 000 Azn
Abşeron rayonu , Novxanı qəs., 4 otaq

Abşeron rayonu , Novxanı qəs., 4 otaq

Novxanı qəsəbəsi, İlqar Abdullayev küçəsi Xırdalan Novxanı dairəvi yola yaxın 8 sotda tikilmiş 130kv 4 otaqlı həyət evi satılır Komunal xətlər var Sənəd KUPÇA Kod: H1692 Qeyd: Müştəri tərəfdən ofis zəhmət haqqı 1%

140 000 Azn
Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 2 otaq

Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu Məmmədli qəsəbəsində, İslam mərasim evinə, marşurut xəttinə yaxin 2 otaqli evimiz satişa çixib. Əla təmirlidir ümumi sahəsi 70 kv. Ev 1.2 sot torpaq sahəsində inşa olunub. Qoşa daşla tikilib, fundamenti