ev temiri

Suraxanı rayonunda 3 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 80 m²

Elan nömrəsi: 745010
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
80 m²
Qiymət
135 000 Azn
1687 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Suraxanı rayonu Yeni Günəşli qəsəbəsi
баку п.е.гюнешли Q
Ümumi məlumat
Suraxani rayon yeni günəşli qəsəbəsi Q massiv 9/4 taşkent proekt 60 KV kupca +20 KV artırma 80 KV 2/3 Düzəlib kupca TEX PASPORT mərkəzi istilik. Bütün əşyalarla son sistemi ipotekaya yararli . alan ofise odenis edir 1%
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 20.03.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Nərimanov rayonu , Gənclik m., 2 otaq

Nərimanov rayonu , Gənclik m., 2 otaq

- Satış: Köhnə tikili (daş bina) - Ünvan: Azadlıq prospekti və Həsən Əliyev küçəsi kəsişməsi, Gənclik m/s yaxındır. - Otaq sayı: 2 - Sahəsi: 60 m2 - Mərtəbə: 5/3 - Sənədi: Çıxarış - Təsviri: Super təmirli qanuni

210 000 Azn
Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 2 otaq

Qaracuxur Qesebesinde Tatlinin yaxinliqinda yeni temir olunmuw 2 otaqli menzil satilir.Menzil 9 mertebeli binanin 1 ci mertebesinde yerlewir.Sened Cixariw (Kupca)

125 000 Azn
Xətai rayonu , Köhnə Günəşli qəs., 3 otaq

Xətai rayonu , Köhnə Günəşli qəs., 3 otaq

KÖHNƏ GÜNƏŞLİDƏ KUPÇALI 3 OTAQLI MƏNZİL SATILIR.! Bakı şəhəri Xətai rayonu Köhnə Günəşli qəsəbəsi, Əliağa Şıxlinski küçəsində yerləşən leninqrad layihəli 9 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində yerləşən mənzil satışa

188 000 Azn
Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 2 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 2 otaq

akıxanov qəsəbəsində , Bakıxanov Mall ın yanında , Stimul Hospitalın, Şərq şirniyyatın yanında 5 mərtəbəli köhnə tikili xruşovka layihəli binanın 5 ci mərtəbəsində 2 otaqlı təmirli, əşyalı mənzil satılır. Orta blokda