ev temiri

Binəqədi rayonunda 2 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 55 m²

Elan nömrəsi: 744910
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
55 m²
Qiymət
142 000 Azn
2581 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Binəqədi rayonu 7-ci mikrorayon qəsəbəsi Azadlıq Prospekti metrosu
Bineqedi rayonu 7mkr
Ümumi məlumat
Cox tecili satilir!
Bineqedi rayon 7mkr Azadliq prospekti metrosu yaxinliqinda Simfoniya Shadliq sarayi ile uzbeuz 5/2 ci mertebesinde 2 otaq temirli menzil tecili satilir!
Binanin yaxinliqinda_ Ticaret Merkezleri _ MEKTEB_Bagca_Supermarket ve diger isae obyektler movcuddur QAZ SU ISIQ DAIMIDIR KUPCASI VAR
Alici terefinden ofis haqqi 1% teskil edir
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 19.03.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Suraxanı rayonu , Suraxanı qəs., 4 otaq

Suraxanı rayonu , Suraxanı qəs., 4 otaq

Mənzil AB yaşayış massivi bina 74 ünvanında Ballı marketə yaxın ərazidə yerləşir. 1 ci mərtəbə olmasına baxmayaraq hündür mənzildir.Məhlə abad məhlədir uşaq əyləncə zonası var böyüklərin istirahəti nəzərə alınaraq təmir

175 000 Azn
Nəsimi rayonu , 28 May m., 3 otaq

Nəsimi rayonu , 28 May m., 3 otaq

3 otaqlı daş binada daimi suyu və qazı kombisi parket pol məktəb dayanacaq aptek poçt marketlər və s var

270 000 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Nizami rayonu, Neftçilər m, 400 m məsafədə, Rüstəm Rüstəmov küç. xruşovka layihəli daş binada 5/5 mərtəbəsində artırması olan 1 otaqlıdan artırma ilə 2 otaqlıya düzəlmə təmirli mənzil satılır.ümumi sahəsi 44 kv.m.Su,

119 000 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

Nazli saraya yaxin Eksperimental layihəli bina 9/7-i 3 otaqli menzil satilir