ev temiri

Binəqədi rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 146 m²

Elan nömrəsi: 790517
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
146 m²
Qiymət
348 000 Azn
2383 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Binəqədi rayonu 9-cu mikrorayon qəsəbəsi
Binəqədi rayonu 9 cu mikrorayon
Ümumi məlumat
Binəqədi rayonu 9 cu mikrorayon Mir Cəlal küç.9/18 də, 146 kvm 3 ot təmirli tam əşyalı kupçalı mənzil satılır.Binada 7/24 mühafizə xidməti var.Binanın qarşısı tam açıqdır, mənzərəsi var.Qiyməti 348000 azn ofis 1%
Dombutik (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0555555XXXnömrəni göstər

Tarix: 13.05.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

60.000 İLKİN ÖDƏNİŞ! 1900 MANAT AYLIQ! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! Dərnəgül metrosuna yaxın, Cəfər Xəndan küç., West Town Yaşayış kompleksində QANUNI 3 OTAQ mənzil çıxarılır. 16 mərtəbəli binanın 4-cü

60 000 Azn
Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 3 otaq

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 3 otaq

* Yeni Yasamalda əşyalı mənzil satışı * * Zəng edin, baxış üçün razılaşaq * * Sənədləşmə prosesi tam qanuni və şəffaf şəkildə aparılır * * Binanın tipi : yeni tikili * Otaq Sayı : 3 otaqlı * Mərtəbə : 17\16 *

245 000 Azn
Nizami rayonu , Qara Qarayev m., 2 otaq

Nizami rayonu , Qara Qarayev m., 2 otaq

* Qara-Qarayev metrosunun yanı * 15/4-cü mərtəbəsi * 1 otaqdan 2 otağa düzəlmə (tam əşyali satilir) * Sahəsi: 55 kv * Təmir: Super * Təmirdən sonra yaşayış olmayıb * İstilik sistemi kombi * Mətbəx, xol,

165 000 Azn
Səbail rayonu , Bayıl qəs., 4 otaq

Səbail rayonu , Bayıl qəs., 4 otaq

Səhərin mərkəzi Bayraq Meydanı, Dünyagoz Xəstəxanasının yanı Bulvara bir addimliq məsafədə BAYIL MARİN yasayış kompleksi 6/14 mərtəbəsində 4 otaqli ümumi sahəsi 166 kv. mənzil təcili olaraq SİRKƏT QİYMƏTİNDƏN UCUZA