ev temiri

Binəqədi rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 62 m²

Elan nömrəsi: 784992
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
62 m²
Qiymət
75 000 Azn
1209 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Binəqədi rayonu 7-ci mikrorayon qəsəbəsi
Binəqədi rayonu Cəfər Xandan küçəsi
Ümumi məlumat
ƏIA FÜRSƏT!!75000 İlkin ödənişlə Dərnəgül metrosuna yaxın!! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! ÖTÜRMƏ AKTİVDİR!!
Binəqədi rayonu, Cəfər Xəndan küçəsi, Dərnəgül metrosunun yaxınlığı, West Town Yaşayış kompleksində 2 OTAQ studiya mənzil satışa çıxarılır. Mənzil yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 8-ci mərtəbəsində yerləşir. Ümumi sahəsi 62 kv/m-dir. Əşyalar qiymətə daxildir. İşıq, Su, Qaz daimidir. İstilik sistemi kombidir. Mənzil 4 %-li satmaq öhdəliyi ilə olan kirayə mənzillər mexanizminə aiddir. Təxminən 23 il 1 ayı qalıb. Ötürmə 1 ay sonra aktiv olacaq. Sənəd KUPÇADIR. Tam əşyalı
İLKİN ÖDƏNİŞ:75.000 AZN
AYLIQ: 954AZN
MÜDDƏT: 23 İL 1 AY apreldə ötürmə aktivdir
XİDMƏT HAQQI: 2000manat
Humay (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0102656XXXnömrəni göstər

Tarix: 23.03.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 3 otaq

Mehemmedli dairesinde goy qursagi massivinde 3 otaqli, genis kolidorlu 109 kvadrat menzil satilir Bina 342 nomreli tam orta mektebden 500 metr uzaqliqda yerledir Binanin her bir seraiti var Menzil 6 mertebede

170 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 3 otaq

120.000 İLKİN ÖDƏNİŞ! HAZIR İPOTEKA! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! Binəqədi rayonu, Greenville Yaşayış Kompleksində 3 otaqlı mənzil ipotekadadır. 2 otaqdan 3 otağa düzəlib. Mənzil 12 mərtəbəli binanın 2-ci