ev temiri

Nəsimi rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 96 m²

Elan nömrəsi: 701869
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
96 m²
Qiymət
179 000 Azn
1864 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nəsimi rayonu 3-cü mikrorayon qəsəbəsi Memar Əcəmi metrosu
Cavadxan küç 25
Ümumi məlumat
Super təmirli Kupçalı ipatkaya yararlı 2 otaq 18/3 da 96 kv Əcəmi metrosu yanında olan ev təcli satlır qiymətdə razılaşmaq olar isdənlən vaxt baxmaq olar yutubda ciraq əmlaka abunə olun bütün vidyalar sizə catsın əgər sizlərin də satışda həyət evi bina evi navastroya satmaq yə ya almaq isdəirsnzə Bizə mürcyət edə bilərsiniz hər cür köməklik göstərməyə hazırıq başqa hər bir qiymətə evlər var isdənlən vaxt əlaqə saxlayın başqa hər bir qiymətə evlər var
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Amir (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 12.08.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

ELİT RAYON! ELİT ƏRAZİ! İnşaatçılar prospekti, Xalq bankın yanında, Elmlər Akademiyası metrosuna 4-5 dəqiqəlik piyada məsafədə, tanınmış tikinti kompaniyasının inşa etdiyi, QAZLI, KUPÇALI YENİ TİKİLİDƏ, 2 otaqlı təmirli

380 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu, Cəfər Xandan küçəsi, 7-ci mikrorayon, Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town Yaşayış Kompleksində yeni tikili 14 mərtəbəli binanın 10-cu mərtəbəsində, ümumi sahəsi 80 kvm olan SUPER

280 000 Azn
Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

KUPÇALI+İPOTEKAYA YARARLI+TƏMİRLİ+ƏŞYALI+2 OTAQLI MƏNZİL DƏYƏRİNDƏN UCUZ QİYMƏTƏ TƏCİLİ SATILIR ! MELİSSA PARK YAŞAYIŞ KOMPLEKSİ ! - 20 yanvar metrosu, H.b.Zərdabi prospekti - 2 otaq (düzəlmə) - 12/20 mərtəbə - 46